Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Telewizory Sony z aplikacją Android TV


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Telewizory Sony z aplikacją Android TV
Dodał: Błażej Organisty 28.07.2015
Tegoroczna oferta telewizorów Sony jest wyjątkowa głównie za sprawą nowej platformy Android TV. Dzięki niej nowe modele są przepustką do świata filmów, muzyki, zdjęć, gier, wyszukiwarek, aplikacji i innych materiałów – w znakomitej oprawie audiowizualnej, którą gwarantuje technologia Sony.


Android TV to nie kolejny z wielu gadżetów w domu. To zupełnie nowa jakość inteligentnej rozrywki, której centrum są najnowsze telewizory Bravia. Nowa platforma umożliwia użytkownikom o wiele łatwiej dopasować urządzenie do swoich potrzeb, tworząc z niego unikalne, jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane multimedialne narzędzie. Nowy system rozszerza zestaw funkcji Smart TV i pozwala używać telewizora tak, jak używa się smartfona lub tabletu. Użytkownicy zyskują jednak wartość dodaną w postaci dużego ekranu, dzięki któremu na nowo odkryją ulubione gry i aplikacje znane z urządzeń mobilnych.

Na szczególne wyróżnienie wśród wszystkich nowych telewizorów 4K od Sony wyposażonych w platformę Android TV zasługują modele z serii X90C. Mają one zaledwie 4,9 mm grubości. Grubość 4,9 mm sprawia, że telewizory serii X90C są cieńsze od zdecydowanej większości dostępnych na rynku smartfonów.

Zainteresowanie różnych środowisk, w tym również artystycznych, sprawiło, że Sony postanowiło zaprosić jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich designerów, Oskara Ziętę, do współpracy przy zaprojektowaniu autorskiej wizji unikalnego obiektu dedykowanego telewizorom Bravia X90C.

Sony Bravia


Nasze życie staje się co raz bardziej dynamiczne, co raz łatwiej potrafimy zdefiniować aktualne potrzeby, a otaczająca nas przestrzeń zaczyna ewoluować według naszego codziennego rytmu. Stajemy się bardziej świadomi i zaczynamy rozumieć istotę prawdziwego designuto produkt powinien odpowiadać na nasze indywidualne potrzeby, nie zaś odwrotnie – opowiada o inspiracjach Oskar Zięta.

Cieszymy się, że nasze telewizory wzbudzają takie emocje nie tylko wśród fanów nowych technologii, ale również wśród cenionych polskich artystów. Dzięki połączeniu niezrównanej jakości obrazu z platformą Android TV oraz najwyższej jakości materiałów z innowacyjnym wzornictwem, mamy szansę zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe wrażenia nie tylko wizualne, ale również estetyczne – komentuje Sebastian Węgielski, Product Manager TV z polskiego oddziału Sony.

Sony Bravia W800C


Instalację autorstwa Oskara Zięty, wykorzystującą najnowszy telewizor Bravia serii X90C będzie można oglądać do 2 sierpnia w warszawskiej klubogalerii Pies Czy Suka przy ulicy Szpitalnej 8A. Odwiedzający będą mogli nie tylko obejrzeć efekt współpracy Sony i Oskara Zięty, ale także prześledzić spektakularny proces powstawania tego unikalnego obiektu.

Strona producenta: www.sony.pl

Zobacz także:
Sony na targach IBC 2015
Przechowuj zdjęcia na nowych dyskach Sony
Wypożyczalnia A7. Przetestuj aparat Sony!
Premiera kamery Sony SRG–120DU
Telewizory Sony Android już na polskim rynku
Aktualizacja oprogramowania aparatów Sony
Action Cam firmy Sony ukryta w welonie
Dziesięć nowości od Sony
Sony RX100 IV i RX10 II to nowe modele serii Cyber-shot RX
Sony alfa 7R II w przedsprzedaży
Sony wprowadzi na rynek cztery nowe projektory
Podążaj za najnowszą kamerą Sony Action Cam 4K w podróży przez świat kolorów i… karteczek
Sony HXR-NX100 – niedroga, lekka kamera profesjonalna
Zgłoś prace do Sony World Photography Awards 2016
Można zamawiać kompaktowy aparat Sony HX90V
Premierowe systemy projekcyjne Sony 4K
Oto laureaci konkursu Sony World Photography
Sony odświeża ofertę obiektywów alfa
FDR-AX33 – nowa Handykam 4K Sony
Bezprzewodowa kamera Sony PWX-X500
Bezprzewodowe innowacje Sony

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 4.151s.