Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Premiera kamery Sony SRG–120DU


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera kamery Sony SRG–120DU
Dodał: Błażej Organisty 19.06.2015
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie na rynek kamery SRG-120DU. Należy ona do popularnej serii SRG, którą tworzą zdalnie sterowane kamery PTZ (Pan-Tilt-Zoom) o wysokiej rozdzielczości, takie jak SRG-300SE, SRG-120DH i SRG-300H. Model SRG-120DU jako pierwszy w tej serii jest wyposażony w łącze USB 3.0 i zgodny ze standardem urządzeń wideo UVC.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Kamera SRG-120DU wyróżnia się wyjątkową łatwością nawiązywania profesjonalnej komunikacji wizualnej w środowisku komputerowym. Można ją bezpośrednio podłączać do urządzeń klasy UCC (Unified Communications, Collaboration) oraz sprzętu do strumieniowej transmisji multimediów. Urządzenie doskonale sprawdza się w małych i średnich pomieszczeniach. Ma szeroki kąt widzenia (71°), system automatycznego ustawiania ostrości, zoom optyczny 12x oraz 12-krotny zoom cyfrowy. Zwarta, lekka konstrukcja typu ułatwia instalację w różnych miejscach, a srebrna obudowa sprawia przyjemne wrażenie wizualne.

Sony SRG–120DU


Kamera SRG-120DU daje pogląd na przyszłe, niedrogie rozwiązania przeznaczone do rejestracji materiału wideo o wysokiej jakości z użyciem standardowego sprzętu komputerowego. Dzięki łączu USB 3.0 firmy i uczelnie zyskują możliwość nagrywania i transmitowania na żywo obrazu o studyjnej jakości w tempie do 60 klatek na sekundę – bez korzystania ze specjalistycznych urządzeń przechwytujących.

Sony SRG–120DU


Uniwersalność nowej kamery SRG-120DU pozwoli różnym podmiotom wykorzystywać rozwiązania wideokonferencyjne o wysokiej jakości do usprawnienia wewnętrznej współpracymówi Alessandro Marcello, menedżer produktów i rozwiązań do komunikacji wizualnej w Sony Europe. – Dzięki wejściu USB 3.0 kamerę można z łatwością podłączyć do komputera i praktycznie w każdym miejscu stworzyć warunki do profesjonalnej współpracy wizualnej.

Sony SRG–120DU
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.267s.