Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje  >  Polityka prywatności


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Polityka prywatności
Dodał: Redakcja Fotografuj.pl 24.05.2007
Podobnie, jak Ty, bardzo cenimy prywatność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam przez Ciebie dane były bezpieczne i wykorzystywane jedynie tak, jak sobie tego życzysz.


W związku z tym, informujemy, że Twoje dane osobowe, w postaci adresu e-mail (jeżeli zdecydowałeś się na subskrypcję naszego newslettera), przechowywane są w bazie danych, której administratorem jest Hobby Media Sp. z o.o.

Odbiorcą informacji z cookies jest Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o. („SDO”) oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię, dane te mogą zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o bezpieczeństwo Twoich danych, które wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji w postaci newslettera, w którym prezentujemy informacje o najnowszych wydarzeniach ze świata fotografii: nowościach produktowych, wernisażach, wystawach, konkursach, a także zachęcamy do przeczytania najnowszych przygotowanych przez nas artykułów z dziedziny teorii i praktyki fotografii oraz warsztatów obsługi programów graficznych.
 
Państwa dane nie są nikomu przez nas udostępniane, natomiast w treści FOTOlettera mogą się pojawiać również reklamy innych podmiotów.

Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji naszego FOTOlettera, wchodząc na stronę www.fotografuj.pl i w polu znajdującym się w lewej kolumnie serwisu wpisując swój adres e-mail i klikając przycisk "WYPISZ". Możesz też poprosić nas o zrobienie tego za Ciebie, wysyłając e-mail z taką wiadomością na adres redakcja@fotografuj.pl
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[15.10.2018]
Autor:
Marzena Dudek
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.287s.