Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje  >  Polityka prywatności


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Polityka prywatności
Dodał: Redakcja Fotografuj.pl 24.05.2007
Podobnie, jak Ty, bardzo cenimy prywatność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam przez Ciebie dane były bezpieczne i wykorzystywane jedynie tak, jak sobie tego życzysz.


W związku z tym, informujemy, że Twoje dane osobowe, w postaci adresu e-mail (jeżeli zdecydowałeś się na subskrypcję naszego newslettera), przechowywane są w bazie danych, której administratorem jest Hobby Media Sp. z o.o.

Odbiorcą informacji z cookies jest Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o. („SDO”) oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię, dane te mogą zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o bezpieczeństwo Twoich danych, które wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji w postaci newslettera, w którym prezentujemy informacje o najnowszych wydarzeniach ze świata fotografii: nowościach produktowych, wernisażach, wystawach, konkursach, a także zachęcamy do przeczytania najnowszych przygotowanych przez nas artykułów z dziedziny teorii i praktyki fotografii oraz warsztatów obsługi programów graficznych.
 
Państwa dane nie są nikomu przez nas udostępniane, natomiast w treści FOTOlettera mogą się pojawiać również reklamy innych podmiotów.

Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji naszego FOTOlettera, wchodząc na stronę www.fotografuj.pl i w polu znajdującym się w lewej kolumnie serwisu wpisując swój adres e-mail i klikając przycisk "WYPISZ". Możesz też poprosić nas o zrobienie tego za Ciebie, wysyłając e-mail z taką wiadomością na adres redakcja@fotografuj.pl
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.653s.