Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje  >  Polityka prywatności


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Polityka prywatności
Dodał: Redakcja Fotografuj.pl 24.05.2007
Podobnie, jak Ty, bardzo cenimy prywatność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam przez Ciebie dane były bezpieczne i wykorzystywane jedynie tak, jak sobie tego życzysz.


W związku z tym, informujemy, że Twoje dane osobowe, w postaci adresu e-mail (jeżeli zdecydowałeś się na subskrypcję naszego newslettera), przechowywane są w bazie danych, której administratorem jest Hobby Media Sp. z o.o.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o bezpieczeństwo Twoich danych, które wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji w postaci newslettera, w którym prezentujemy informacje o najnowszych wydarzeniach ze świata fotografii: nowościach produktowych, wernisażach, wystawach, konkursach, a także zachęcamy do przeczytania najnowszych przygotowanych przez nas artykułów z dziedziny teorii i praktyki fotografii oraz warsztatów obsługi programów graficznych.
 
Państwa dane nie są nikomu przez nas udostępniane, natomiast w treści FOTOlettera mogą się pojawiać również reklamy innych podmiotów.

Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji naszego FOTOlettera, wchodząc na stronę www.fotografuj.pl i w polu znajdującym się w lewej kolumnie serwisu wpisując swój adres e-mail i klikając przycisk "WYPISZ". Możesz też poprosić nas o zrobienie tego za Ciebie, wysyłając e-mail z taką wiadomością na adres redakcja@fotografuj.pl
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Spod przymkniętych powiek

Oniryczne pejzaże, senne wizje, tajemnicze mikroświaty, wyobrażone sceny, nierealne obrazy i fantastyczne zestawienia, czekamy na wsze zdjęcia ukazujące to, co nas otacza, w sposób zaskakujący, abstrakcyjny i niecodzienny…
Spod przymkniętych powiek
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.06.2018]
Autor:
Goka
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.093s.