Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz


Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą jednoobiektywową lustrzanką małoobrazkową był wyprodukowany w 1948 roku Contax-S?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
21.11.2016
Polski katalog nagrodzony w Paryżu
Publikacja „Wojciech Zamecznik. Foto-graficznie” została wyróżniona w konkursie Paris Photo Aperture Foundation PhotoBook Award 2016.
 
17.11.2016
Stare Tychy. Fotografie
17 listopada ukazuje się książka "Stare Tychy. Fotografie" wydana przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne. Od 18 listopada książka będzie bezpłatnie dostępna także on-line.
 
14.11.2016
Album Red Bull Illume
Nazwiska laureatów konkursu fotografii sportowej i przygodowej Red Bull Illume zostały ujawnione 28 września 2016 r. podczas ceremonii wręczenia nagród w Chicago, USA. Z tej okazji ukazał się album Red Bull Illume Coffee Table Book.
 
17.10.2016
Znowu Azor… uciekł z kadru?
Jak kadrować zdjęcie, by czworonożnego modela nie trzeba było tropić ze szkłem powiększającym? Jak wybrać aparat fotograficzny? Po co zmienia się przesłonę i obiektyw Odpowiedzi na te pytania znajdują się w e-booku „Fotografowanie psów”.
 
14.10.2016
50 wyjątkowych kobiet
50 wyjątkowych kobiet XXI wieku w obiektywie i anegdotach Sebasstiana Skalskiego, czyli "Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic" - nowa publikacja wydawnictwa Edipresse Książki. Oficjalna premiera w najbliższy poniedziałek.
 
05.10.2016
Kalendarz fotograficzny 2017
Nakładem wydawnictwa Edipresse Książki ukazał się "Kalendarz fotograficzny 2017" Jacka Boneckiego. To połączenie praktycznego terminarza z albumem autorskich zdjęć artysty oraz z poradnikiem, jak rozwijać swoje fotograficzne umiejętności.
 
21.09.2016
Prezentacja katalogu Gilada Ratmana
Promocja książki "Four Works" wydanej z okazji wystawy Gilada Ratmana i spotkanie z artystą odbędą się się podczas Warsaw Gallery Weekend w piątek, 23 września, o godz. 17:00 w warszawskiej galerii Propaganda.
 
22.06.2016
Ekspozycja bez tajemnic - nowe wydanie książki Bryana Petersona
To jedna z najpopularniejszych książek o fotografii na świecie. W Polsce została sprzedana w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Nowe, III już wydanie zostało wzbogacone o jeszcze ciekawsze zdjęcia i treść.
 
25.05.2016
hdbook, fotoksiążka od Canon
Firma Canon wprowadziła w Polsce najnowszą platformę do produkcji wysokiej jakości fotoksiążek - hdbook. Dzięki temu klienci będą mogli samodzielnie zaprojektować i zamówić personalizowany album ze zdjęciami.
 
20.05.2016
"Smartfonowy zawrót głowy" Jacka Boneckiego
Czy można zrobić profesjonalne zdjęcie czy nakręcić dobrej jakości wideo telefonem komórkowym? Fotograf Jacek Bonecki przekonuje, że tak. W książce „Smartfonowy zawrót głowy” dzieli się swoim doświadczeniem i radzi, jak wykorzystać maksimum możliwości tych urządzeń. Poradnik ukazał się 18 maja nakładem Edipresse Książki.
 
« poprzednia strona 1|2|3|4|5|6|7|8|9|...|32 następna strona »
Konkurs  Konkurs
Portret niejedno ma oblicze

Czasami udany portret potrafi powiedzieć niemal wszystko o charakterze, osobowości lub emocjach bohatera zdjęcia. Spróbujcie pokazać w ten sposób zarówno bliskich, jak i nieznajomych wykorzystując najrozmaitsze techniki fotograficzne.
Portret niejedno ma oblicze
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[17.01.2017]
Autor:
Weronika Formela
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.2s.