Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Publikacje


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą jednoobiektywową lustrzanką małoobrazkową był wyprodukowany w 1948 roku Contax-S?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
26.06.2017
Książka Światło w fotografii. Magia i nauka – już w sprzedaży!
Do księgarń trafiło właśnie kolejne, zaktualizowane wydanie książki będącej kompendium wiedzy na temat natury światła, zasad jego zachowania oraz sposobów jego wykorzystania.
 
09.05.2017
Album "Polska Przedwojenna" wydawnictwa Bosz
Malownicze dworki, luksusowe podróże samolotem, wczasy "do wód" uchwycone w serii ponad dwustu unikalnych fotografii. Album "Polska przedwojenna" Wydawnictwa BOSZ odkrywa fascynujący świat rzeczywistości II Rzeczpospolitej. Premiera 18 kwietnia.
 
23.02.2017
Tatry na starych fotografiach Karłowicza
Nakładem PWM ukazał się właśnie album prezentujący unikatowe fotografie wykonane na początku XX wieku przez jednego z największych polskich kompozytorów – Mieczysława Karłowicza.
 
21.11.2016
Polski katalog nagrodzony w Paryżu
Publikacja „Wojciech Zamecznik. Foto-graficznie” została wyróżniona w konkursie Paris Photo Aperture Foundation PhotoBook Award 2016.
 
17.11.2016
Stare Tychy. Fotografie
17 listopada ukazuje się książka "Stare Tychy. Fotografie" wydana przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne. Od 18 listopada książka będzie bezpłatnie dostępna także on-line.
 
14.11.2016
Album Red Bull Illume
Nazwiska laureatów konkursu fotografii sportowej i przygodowej Red Bull Illume zostały ujawnione 28 września 2016 r. podczas ceremonii wręczenia nagród w Chicago, USA. Z tej okazji ukazał się album Red Bull Illume Coffee Table Book.
 
17.10.2016
Znowu Azor… uciekł z kadru?
Jak kadrować zdjęcie, by czworonożnego modela nie trzeba było tropić ze szkłem powiększającym? Jak wybrać aparat fotograficzny? Po co zmienia się przesłonę i obiektyw Odpowiedzi na te pytania znajdują się w e-booku „Fotografowanie psów”.
 
14.10.2016
50 wyjątkowych kobiet
50 wyjątkowych kobiet XXI wieku w obiektywie i anegdotach Sebasstiana Skalskiego, czyli "Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic" - nowa publikacja wydawnictwa Edipresse Książki. Oficjalna premiera w najbliższy poniedziałek.
 
05.10.2016
Kalendarz fotograficzny 2017
Nakładem wydawnictwa Edipresse Książki ukazał się "Kalendarz fotograficzny 2017" Jacka Boneckiego. To połączenie praktycznego terminarza z albumem autorskich zdjęć artysty oraz z poradnikiem, jak rozwijać swoje fotograficzne umiejętności.
 
21.09.2016
Prezentacja katalogu Gilada Ratmana
Promocja książki "Four Works" wydanej z okazji wystawy Gilada Ratmana i spotkanie z artystą odbędą się się podczas Warsaw Gallery Weekend w piątek, 23 września, o godz. 17:00 w warszawskiej galerii Propaganda.
 
« poprzednia strona 1|2|3|4|5|6|7|8|9|...|33 następna strona »
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.916s.