Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Wartość przysłony f/1.0 nie jest graniczną (najmniejszą) wartością ciągu przysłon, i że istnieją obiektywy większej jasności niż 1:1.0?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[ Wydarzenia ]
Rozstrzygnięcie PKFS
Znamy zwycięzców trzeciej edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej. Znakomici fotoreporterzy i amatorzy fotografii sportowej spotkali się na Zamku w Szczecinku, gdzie odebrali nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. zł.
 
Aparaty i kamery
Tu znajdziesz informacje na temat premier nowych aparatów, obejrzysz ich zdjęcia, poznasz ich możliwości i parametry techniczne. W tej sekcji publikujemy także wiadomości na temat aktualizacji oprogramowania sterującego pracą poszczególnych modeli.
Obiektywy i akcesoria
Na wyposażenie fotografa składa się nie tylko aparat, ale i zestaw rożnego rodzaju akcesoriów. Tutaj przeczytasz jakie obiektywy, statywy, torby inne fotograficzne drobiazgi pojawią się wkrótce na rynku. W tym dziale prezentujemy także najprzeróżniejsze gadżety i ciekawostki.
Oprogramowanie
Współczesna fotografia jest nierozerwalnie związana z cyfrową obróbką obrazu. Ta część portalu zawiera informacje na temat najnowszych aplikacji graficznych, kolejnych wersjach znanych programów i ciekawych narzędziach, które ułatwiają codzienną pracę fotografa.
Publikacje
Sprawdzoną formą nauki robienia coraz lepszych zdjęć jest podglądanie pracy i fotografii innych osób. W tym miejscu zbieramy wiadomości na temat wszystkich interesujących publikacji, ciekawych albumów i przydatnych podręczników. Także tych wydawanych w formie elektronicznej.
Wydarzenia
Dzisiejszy rynek rozwija się niezwykle dynamiczne. W tej sekcji serwisu poczytasz o najnowszych rynkowych trendach i tendencjach, zapoznasz się z interesującymi analizami i znajdziesz zaproszenia na najciekawsze wydarzenia o charakterze artystycznym.
Najnowsze artykuły
Tutaj znajdziesz listę wszystkich opublikowanych w serwisie artykułów. Wykaz zawiera materiały ze wszystkich sekcji portalu, uporządkowane chronologicznie według daty publikacji – od najnowszych do najstarszych.
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[19.09.2018]
Autor:
Kacper Kurek
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.921s.