Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[ Wydarzenia ]
Rozstrzygnięcie PKFS
Znamy zwycięzców trzeciej edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej. Znakomici fotoreporterzy i amatorzy fotografii sportowej spotkali się na Zamku w Szczecinku, gdzie odebrali nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. zł.
 
Aparaty
Tu znajdziesz informacje na temat premier nowych aparatów, obejrzysz ich zdjęcia, poznasz ich możliwości i parametry techniczne. W tej sekcji publikujemy także wiadomości na temat aktualizacji oprogramowania sterującego pracą poszczególnych modeli.
Obiektywy i akcesoria
Na wyposażenie fotografa składa się nie tylko aparat, ale i zestaw rożnego rodzaju akcesoriów. Tutaj przeczytasz jakie obiektywy, statywy, torby inne fotograficzne drobiazgi pojawią się wkrótce na rynku. W tym dziale prezentujemy także najprzeróżniejsze gadżety i ciekawostki.
Oprogramowanie
Współczesna fotografia jest nierozerwalnie związana z cyfrową obróbką obrazu. Ta część portalu zawiera informacje na temat najnowszych aplikacji graficznych, kolejnych wersjach znanych programów i ciekawych narzędziach, które ułatwiają codzienną pracę fotografa.
Publikacje
Sprawdzoną formą nauki robienia coraz lepszych zdjęć jest podglądanie pracy i fotografii innych osób. W tym miejscu zbieramy wiadomości na temat wszystkich interesujących publikacji, ciekawych albumów i przydatnych podręczników. Także tych wydawanych w formie elektronicznej.
Wydarzenia
Dzisiejszy rynek rozwija się niezwykle dynamiczne. W tej sekcji serwisu poczytasz o najnowszych rynkowych trendach i tendencjach, zapoznasz się z interesującymi analizami i znajdziesz zaproszenia na najciekawsze wydarzenia o charakterze artystycznym.
Najnowsze artykuły
Tutaj znajdziesz listę wszystkich opublikowanych w serwisie artykułów. Wykaz zawiera materiały ze wszystkich sekcji portalu, uporządkowane chronologicznie według daty publikacji – od najnowszych do najstarszych.
Konkurs  Konkurs
Zima ma swój urok

Mroźny pejzaż, oszroniony detal, połyskujący lód to niezwykle wdzięczne tematy zdjęć. Czekamy na Wasze fotograficzne zdjęcia z krainy śniegu i lodu.
Zima ma swój urok
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[27.02.2017]
Autor:
Roksana Kałkowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.673s.