Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Panoramiczne monitory komputerowe o proporcjach obrazu 16:10 niemal idealnie spełniają zasady Złotej Proporcji?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
21.04.2017
Canon zapowiada aktualizację oprogramowania dla profesjonalnych monitorów 4K
Firma Canon poinformowała o wprowadzeniu aktualizacji oprogramowania dla trzech profesjonalnych monitorów 4K – DP-V1710, DP-V2410 i DP-V2420. Nowe funkcje to m.in. usprawnione opcje łączności z profesjonalnymi kamerami cyfrowymi oraz bardziej intuicyjna obsługa rejestrowanych materiałów wideo w trybie High Dynamic Range (HDR), która znacznie usprawnia pracę na planie filmowym.
 
21.04.2017
Canon rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do konkursu New Cosmos of Photography 2017
Canon rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do 40. edycji konkursu New Cosmos of Photography 2017 na najbardziej kreatywną pracę artystyczną (fotografia lub wideo). Odbywający się od 1991 r. konkurs jest wyrazem zaangażowania firmy w rozwój sztuki fotograficznej i filmowej i ma zachęcać młodych ludzi do odkrywania, dokumentowania oraz prezentowania swojej wizji rzeczywistości za pomocą nowoczesnych technologii obrazowania.
 
19.04.2017
Warsztat Fotograficzny zaprasza na Kurs fotografii tradycyjnej
W Zaułku Hartwigów, miejscu nazwanym na cześć rodziny, z której pochodził jeden z najsłynniejszych fotografików polskich – Edward Hartwig, mieści się maleńki Warsztat Fotograficzny. W cenniku nie ma takich usług jak zdjęcia do paszportu i legitymacji. Po co więc tam zaglądać? Żeby przenieść się w czasie do XIX wieku, zrobić sobie zdjęcie na szkle i sprawdzić, w jaki sposób dawni fotograficy radzili sobie między innymi z retuszem bez programów graficznych.
 
19.04.2017
Wernisaż laureatów Konkursu "Głębia spojrzenia"
Ósma edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia dobiega końca. Uczestnicy przysłali blisko 450 prac, czym udowodnili, jak ważny jest rozwój pasji bez względu na poziom umiejętności czy posiadany apart.
 
13.04.2017
Jedyna w Polsce wystawa zdjęć Vivian Maier – "In her own hands"
28 kwietnia o godz. 18.30 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć Vivian Maier, której towarzyszyć będą projekcje filmu: "Szukając Vivian Maier": 29 kwietnia i 26 maja o godz. 16.00.
 
12.04.2017
Wernisaż wystawy "Wypał" Krzysztofa Lachowicza
W czwartek 20 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w galerii "Ciasnej" w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się wernisaży wystawy i spotkanie z autorem zdjęć, Krzysztofem Lachowiczem.
 
11.04.2017
Żubry w pejzażu Puszczy Knyszyńskiej
7 kwietnia w PAN Muzeum Ziemi w Warszawie otwarta została nowa wystawa czasowa zdjęć żubrów wykonanych przez białostockiego fotoreportera i fotografa, Michała Kościa.
 
07.04.2017
Rusza program rejestracji produktów Lexar
Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o. ogłosiła wprowadzenie Programu Rejestracji Produktów.
 
07.04.2017
Odkryj piękno małej architektury sakralnej i zdobądź cenne nagrody
Rusza konkurs fotograficzny, organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia, w którym wygrać można nagrody pieniężne za 3 pierwsze miejsca: 1500, 1000 i 500 zł. Tematem tego otwartego dla wszystkich konkursu fotograficznego są "Kapliczki i krzyże przydrożne dąbrowy górniczej".
 
05.04.2017
Konkurs Fotografii Socjologicznej "Ludzkie oblicze sportu"
Koło Naukowe Studentów Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza do udziału w Konkursie Fotografii Socjologicznej.
 
« poprzednia strona 1|2|3|4|5|6|7|8|9|...|477 następna strona »
Konkurs  Konkurs
Wiosna, ach to ty!

Poczujcie w sobie wiosnę, wykorzystajcie coraz dłuższe dni i pokażcie nam jak w Waszych obiektywach wygląda najbardziej radosna pora roku. Czekamy na zdjęcia!
Wiosna, ach to ty!
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[25.04.2017]
Autor:
Katarzyna Karpińska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.22s.