Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Rozpoczęła się XI edycja konkursu fotograficznego ''Przyroda Ojczysta''!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Rozpoczęła się XI edycja konkursu fotograficznego ''Przyroda Ojczysta''!
Dodał: Przemysław Imieliński 22.01.2020
Uwielbiasz uwieczniać na zdjęciach piękno natury…Świat zwierząt nie ma przed tobą tajemnic…Zgłoś swoje fotografie do konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta 2020.


Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i chęcią utrwalenia na zdjęciach fascynującego świata przyrody w Polsce. Jury będzie oceniać zarówno pomysł i technikę wykonania fotografii, jak również emocje i ciekawe sytuacje ukazane na pracach.

Przebieg konkursu
Konkurs Przyroda Ojczysta 2020 przebiega w dwóch turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2020, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie www.spolecznosc.ekologia.pl. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami jury jest wybierane Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2021, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2020.Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i jury złożone z członków redakcji portalu Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są nagradzane dwa zdjęcia, których autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy. W finale konkursu w styczniu 2021 zostaną przyznane dwie nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2020. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę SR Tech.

Jak zgłosić zdjęcie?
Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.spolecznosc.ekologia.pl.
Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.

O Ekologia.pl
Portal Ekologia.pl to lifestylowy portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.
Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska społeczne, zagadnienia związane z energetyką odnawialną.
 
Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu.

Więcej informacji: www.spolecznosc.ekologia.pl

Zobacz także:
Konkurs fotograficzny "Miłość, ona i on"
7 Jurajski Festiwal Fotograficzny
Balonowy Puchar Polski 2019
Obóz kulinarny i fotograficzny z niecodzienną wyprawą na safari!
Olympus OM-D E-M1X – jeszcze większa wydajność i wytrzymałość
Tokina Opera 50 mm f/1,4 FF wkrótce w sprzedaży!
Sigma 40 mm F1.4 DG HSM – jakość optyki filmowej w świecie fotografii
Sigma 28 mm F1,4 DG HSM – klasyczny kąt widzenia dostępny teraz w linii Art
Canon EOS R – nowy aparat i system pełnoklatkowych bezlusterkowców
Nikon D3500 – nowa lustrzanka dla początkujących

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.57s.