Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Sztuka  >  Relacje z wystaw


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
13.09.2013
''Plenery Analogowe w Michałowicach''– zdjęcia z wernisażu we Wrocławiu
12 września uczestniczyliśmy w wernisażu prac pasjonatów fotografii z Michałowic pod Jelenią Górą. Wystawę we wrocławskim klubie Firlej będzie można zobaczyć do 2 października.
 
30.03.2012
Pejzaż biało-czarny w Zamościu - relacja z wernisażu
Białe i czarne pejzaże autorstwa Andrzeja Borowca i Tomasza Grzyba to wystawa, którą możemy obecnie oglądać w Galerii Fotografii Ratusz. Wernisaż odbył się 28 marca o godzinie 16:00, a poprowadził go honorowy prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, pan Stanisław Orłowski.
 
09.02.2009
Relacja z wernisażu wystawy fotografii "Twarze Indii"
W ostatnich dniach stycznia 2009, w Sulechowie odbyło się spotkanie z podróżnikiem Jerzym Szewczykiem oraz otwarcie wystawy jego zdjęć wykonanych podczas wyprawy do Indii.
 

WYWIAD: dzieci ze Sri Lanki w obiektywie Izy Urbaniak
Polska fotografka Izabela Urbaniak odwiedziła szkołę dla dzieci głuchych i niewidomych w Monaragali na Sri Lance. W udzielonym Fotografuj.pl wywiadzie opowiada o tym, jak powstawał reportaż i jakie emocje mu towarzyszyły.
 
Podsumowanie Brave Festival 2012 i relacja fotograficzna
Tegoroczna edycja Brave Festival, przebiegająca pod hasłem "Wtajemniczenia kobiet", zakończyła się magicznym koncertem Tartit z Mali, podczas którego rozbrzmiały ciche, hipnotyzujące dźwięki nomadycznych instrumentów i wielogłosowy śpiew saharyjskich Tuaregów. Przed nimi popis swojego talentu, w pełnym radości spektaklu, przedstawiła setka dzieci z całego świata. Zapraszamy do podsumowania tej edycji i obszernej relacji fotograficznej.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 6
W naszej kolejnej foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy zdjęcia z koncertu brazylijskiej grupy Meninas de Sinha, czyli starszych kobiet, które odnalazły radość w muzyce, a ich śpiew ma terapeutyczną moc.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 5
W naszej kolejnej foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy zdjęcia z koncertu afrykańskich kobiet z ludu Shona, grających na przedziwnym instrumencie zwanym mbira, wydającym oryginalne, relaksujące dźwięki.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 4
Indyjski Terah Taali, niesamowity taniec kobiet z Radżastanu, wykonywany w pozycji siedzącej za pomocą ruchów rąk i ramion, przykuł naszą uwagę w kolejnym dniu 8. edycji Brave Festival.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 3
W trzecim dniu 8. edycji Brave Festival we wrocławskiej Synagodze pod Białym Bocianem usłyszeliśmy tradycyjne gruzińskie pieśni w wykonaniu chóru kobiecego Casletila. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 2
W kolejnej odsłonie foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy fotografie kobiet Tanzanii, bijących w głośne afrykańskie bębny oraz porywających publiczność niesamowitą energią w głosach i żywiołowym tańcem.
 
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Konkurs  Konkurs
Obraz abstrakcyjny nieco

Niezwykłe zestawienia lub skupienie się na samym kształcie, barwie lub fakturze pozwalają tworzyć abstrakcyjne obrazy o niezwykłej sile oddziaływania na oglądających. Wszystko zależy od wyboru tematu, niecodziennego punktu widzenia i oryginalnego sposobu wykadrowania sceny...
Obraz abstrakcyjny nieco
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[24.09.2017]
Autor:
Wiktoria Jędryczka
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.349s.