Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Sztuka  >  Relacje z wystaw


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
13.09.2013
''Plenery Analogowe w Michałowicach''– zdjęcia z wernisażu we Wrocławiu
12 września uczestniczyliśmy w wernisażu prac pasjonatów fotografii z Michałowic pod Jelenią Górą. Wystawę we wrocławskim klubie Firlej będzie można zobaczyć do 2 października.
 
30.03.2012
Pejzaż biało-czarny w Zamościu - relacja z wernisażu
Białe i czarne pejzaże autorstwa Andrzeja Borowca i Tomasza Grzyba to wystawa, którą możemy obecnie oglądać w Galerii Fotografii Ratusz. Wernisaż odbył się 28 marca o godzinie 16:00, a poprowadził go honorowy prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, pan Stanisław Orłowski.
 
09.02.2009
Relacja z wernisażu wystawy fotografii "Twarze Indii"
W ostatnich dniach stycznia 2009, w Sulechowie odbyło się spotkanie z podróżnikiem Jerzym Szewczykiem oraz otwarcie wystawy jego zdjęć wykonanych podczas wyprawy do Indii.
 

WYWIAD: dzieci ze Sri Lanki w obiektywie Izy Urbaniak
Polska fotografka Izabela Urbaniak odwiedziła szkołę dla dzieci głuchych i niewidomych w Monaragali na Sri Lance. W udzielonym Fotografuj.pl wywiadzie opowiada o tym, jak powstawał reportaż i jakie emocje mu towarzyszyły.
 
Podsumowanie Brave Festival 2012 i relacja fotograficzna
Tegoroczna edycja Brave Festival, przebiegająca pod hasłem "Wtajemniczenia kobiet", zakończyła się magicznym koncertem Tartit z Mali, podczas którego rozbrzmiały ciche, hipnotyzujące dźwięki nomadycznych instrumentów i wielogłosowy śpiew saharyjskich Tuaregów. Przed nimi popis swojego talentu, w pełnym radości spektaklu, przedstawiła setka dzieci z całego świata. Zapraszamy do podsumowania tej edycji i obszernej relacji fotograficznej.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 6
W naszej kolejnej foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy zdjęcia z koncertu brazylijskiej grupy Meninas de Sinha, czyli starszych kobiet, które odnalazły radość w muzyce, a ich śpiew ma terapeutyczną moc.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 5
W naszej kolejnej foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy zdjęcia z koncertu afrykańskich kobiet z ludu Shona, grających na przedziwnym instrumencie zwanym mbira, wydającym oryginalne, relaksujące dźwięki.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 4
Indyjski Terah Taali, niesamowity taniec kobiet z Radżastanu, wykonywany w pozycji siedzącej za pomocą ruchów rąk i ramion, przykuł naszą uwagę w kolejnym dniu 8. edycji Brave Festival.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 3
W trzecim dniu 8. edycji Brave Festival we wrocławskiej Synagodze pod Białym Bocianem usłyszeliśmy tradycyjne gruzińskie pieśni w wykonaniu chóru kobiecego Casletila. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
 
Relacja fotograficzna z Brave Festival - cz. 2
W kolejnej odsłonie foto-relacji z 8. edycji Brave Festival prezentujemy fotografie kobiet Tanzanii, bijących w głośne afrykańskie bębny oraz porywających publiczność niesamowitą energią w głosach i żywiołowym tańcem.
 
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.432s.