Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Czwartek w Lunie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Mimo zastosowania mniejszego przetwornika obrazu, wizjer Olympusa E-3 dorównuje jasnością i wielkością konkurencyjnym aparatom półprofesjonalnym z matrycami APS-C.
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Czwartek w Lunie
Dodał: Błażej Organisty 11.10.2016
Na drugi tej jesieni pokaz slajdów w Lunie organizatorzy zapraszają w czwartek, 13 października, o godz. 19.00. Tym razem zobaczyć można będzie zbiór zdjęć: “Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami“ autorstwa Anny i Thomasa Alboth. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie”.


Organizatorzy wieczorów fotograficznych w kinie Luna zapraszają w czwartek, 13 października, o godz. 19.00 na pokaz slajdów: “Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami“ autorstwa Anny i Thomasa Alboth (Rodzina bez Granic).

Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami


Będzie o dzieciach, ale też o Majach i Zapatystach w Meksyku, niebezpieczeństwach Gwatemali i maleńkim Belize, gdzieś nad Morzem Karaibskim. O współczesnych Majach, plemionach Lenka i o tym, że nie zawsze jest łatwo prowadzić bloga z dwiema małymi dziewczynkami (Hania podczas podróży miała 2,5 roku, Mila jeszcze nie miała roku).

Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami


Ale będzie też o tym, jak dwie blondynki otwierają wszystkie drzwi i serca. I że bloga jednak warto prowadzić, bo czytają go ludki w 150 krajach świata, a Ania i Tom dostali po podróży przez Amerykę Środkową tytuł bloga roku National Geographic Traveler.

Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami


Anna, Thomas, Hania i Mila Alboth – Rodzina bez Granic podróżuje od 6 lat, ale to właśnie Ameryka Środkowa została w ich głowach na dłużej. Wciąż starają się żyć życiem, o którym zawsze marzyli. I tak oto mama: polska dziennikarka z tatą, niemieckim fotografem, nosidłami na plecach i dziewczynkami, odwiedza raz Czeczenów, a raz Majów i właśnie o tym opowie podczas pokazu slajdów w Lunie.

Pomiędzy Oceanami, z dwiema córeczkami


6 października rozpoczyna się 4. edycja spotkań z podróżnikami „Slajdy In Mundo Lunie". W kolejne czwartki o godz. 19.00 sala kina Luna zapełni się pełnymi pasji opowieściami ze świata i fascynującymi fotografiami. Jukon, Patagonia, Syberia, Himachal Pradesh, Sudan Południowy – to tylko niektóre regiony, o których opowiedzą podróżnicy podczas tegorocznej edycji slajdów podróżniczych IN MUNDO. W programie także Wielki Szlak Himalajski, afrykańska odyseja, transameryka, rowerowe wyprawy na krańce świata, polska ekspedycja naukowo-filmowa do Królestwa Lo oraz kulisy pracy fotografa National Geographic.

Miejsce: Kino Luna
Adres: ul. Marszałkowska 28, Warszawa
Bilet: 16 PLN
Program spotkań: slajdypodroznicze.pl

Zobacz także:
Warsztat fotografii teatralnej
Kolejna edycja Disconnect
Wielkopolski Festiwal Fotografii
Ostatnie chwile na Wolę
Konkurs Akademii Nikona
Warsztaty w Łodzi
Zainspirowani Japonią – konkurs
Kalendarz fotograficzny 2017
Czarne i Białe – wernisaż
Czwartkowe slajdy w Lunie
Weekend na OFFie
Red Bull Illume 2016
Opolski Festiwal Fotografii – ostatni tydzień
Rycerze w Warszawie
Kolejna edycja slajdów w Lunie
Nikon prezentuje nowe lunety
Slajdy w Lunie

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Migawki z podróży

Fotografowanie w podróży, to nie tylko sposób na zachowanie wspomnień, ale także poznanie innych ludzi i obcych kultur. Czekamy na wasze wakacyjne fotograficzne odkrycia – światów dalekich i tych bardzo Wam bliskich.
Migawki z podróży
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.07.2018]
Autor:
Wojciech Domagała
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.336s.