Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Co pokaże Nikon na targach w Kolonii?


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Co pokaże Nikon na targach w Kolonii?
Dodał: Błażej Organisty 24.08.2016
Targi fotograficzne Photokina w Kolonii potrwają od 20 do 25 września. Goście, którzy odwiedzą stoisko firmy Nikon w hali 2.2 w Koelnmesse, jako pierwsi poznają najnowsze produkty. Widowni zaprezentują się również światowej klasy fotografowie korzystający w pracy z produktów firmy.


Aparat Nikon D3400, którego premiera miała niedawno miejsce, zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na stoisku firmy Nikon. Warto przyjrzeć się uważnie tej lustrzance cyfrowej dla początkujących, która ułatwi natychmiastowe udostępnianie zdjęć podczas podróży.

Odwiedzający stoisko Nikona będą również mieli okazję do przetestowania najnowszych profesjonalnych lustrzanek cyfrowych, w tym flagowego modelu Nikon D5 formatu FX i jego młodszego brata – Nikon D500. Producent zaprasza również do świata fascynującej fotografii 360 stopni z kamerą Nikon KeyMission 360, której premiera miała miejsce na targach CES 2016. Publiczność będzie mieć także możliwość zapoznania się z szeroką gamą obiektywów NIKKOR i kompaktowych aparatów COOLPIX.

Na stoisku pojawią się światowej klasy fotografowie, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat robienia zdjęć z wykorzystaniem najnowszego sprzętu Nikona. Ami Vitale, fotograf National Geographic, zabierze publiczność w podróż do afrykańskich nosorożców i chińskich pand, a europejski ambasador Nikona Joel Marklund pokaże gościom kulisy najważniejszych wydarzeń sportowych z całego świata – między innymi olimpiadę Rio 2016 i finał Ligii Mistrzów. Marcel Lämmerhirt sprawi, że publiczność poczuje emocje motocrossu i freerunningu.

Photokina


Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy fotografów z całego świata w tworzeniu wspaniałych treści. Inspiruje nas obserwowanie, jak nasze technologie przyczyniają się do powstawania tak imponujących dzieł. Obecnie powstaje znacznie więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej, a.produkty, które prezentujemy na targach Photokina 2016 jeszcze bardziej rozbudzają kreatywność i innowacyjność, pozwalając przy tym uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty – mówi Takami Tsuchida, prezes Nikon Europe.

Targi Photokina będą otwarte dla publiczności w godzinach od 10:00 do 18:00 w dniach 20–25 września 2016 r.

Więcej informacji: www.nikon.pl

Zobacz także:
Epson na Festiwalu Druku
Sony ulepsza monitor
EISA: Nikon D500 wyróżniony
Nikon prezentuje nowe obiektywy
Premiera lustrzanki Nikon
EISA: nagrody dla Sony
EISA: cztery nagrody dla Canona
Nowy aparat Casio
Samsung prezentuje Galaxy Note7
Nowy Voigtlander już we wrześniu
Nowy Coolpix W100
Leica Q – aktualizacja oprogramowania
Nowy obiektyw Nikon
Sony wprowadza serię BRAVIA Z
Premiera obiektywu Leica
Premiera lornetek Nikon
Nikon prezentuje nowe lunety
Lepszy Nikon D5
Wielka kumulacja w Akademii Nikona
Nikon z trzema nagrodami
Nikon z nagrodami
Zwycięzcy Nikon European Film Festival

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 3.157s.