Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  EISA: cztery nagrody dla Canona


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

EISA: cztery nagrody dla Canona
Dodał: Błażej Organisty 16.08.2016
Firma Canon otrzymała cztery prestiżowe nagrody przyznawane przez
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (European Imaging and Sound Association; EISA). Aparat EOS 80D otrzymał tytuł Europejskiej lustrzanki 2016-2017, model EOS-1D X Mark II został wyróżniony w kategorii Europejska cyfrowa lustrzanka profesjonalna 2016-2017, obiektyw EF 35mm f/1.4L II USM otrzymał tytuł Europejskiego profesjonalnego obiektywu do lustrzanek 2016-2017, a drukarka imagePROGRAF PRO-1000 została uznana za Europejską drukarkę fotograficzną 2016-2017.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nagrody EISA przyznawane są przez grono wydawców reprezentujących 50 uznanych magazynów branżowych z 20 europejskich krajów. Wyróżnione produkty cechują się najbardziej zaawansowaną technologią, rozbudowaną funkcjonalnością oraz wyrazistym designem, a także realną wartością dla użytkowników. Wszystkie nagrodzone w tym roku produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek, a wyróżnienia od EISA stanowią potwierdzenie oferowanej jakości.

Firma Canon jest świadoma, że fotografia nie kończy się w momencie naciśnięcia spustu migawki w aparacie i dlatego konsekwentnie dąży do rozszerzania możliwości technologicznych, oferując coraz bardziej innowacyjne, profesjonalne narzędzia – powiedział Steve Marshall, Product Marketing Director w Canon Europe. – Od uchwycenia wyjątkowego momentu na fotografii przez przechowywanie i udostępnianie cyfrowych danych aż po profesjonalny wydruk zdjęć – na każdym z tych etapów produkty Canon zapewniają najwyższą jakość obrazu. Niezmiernie cieszymy się, że kolejny rok z rzędu docenili to także niezależni międzynarodowi eksperci z EISA.

Uzasadnienie jury EISA
EUROPEJSKA LUSTRZANKA 2016-2017 – Canon EOS 80D
"EOS 80D to coś więcej niż kolejna dostępna na rynku lustrzanka. Canon wyposażył ten aparat w wiele innowacyjnych funkcji z zakresu fotografowania i filmowania. Kluczowym elementem nagrodzonego modelu jest technologia Canon Dual CMOS AF, umożliwiająca szybkie działanie autofokusa w trybie Live View i podczas nagrywania. Jest ona wspierana przez nowy adapter Power Zoom PZ-E1, który doskonale współpracuje z obiektywem EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM. Udoskonalony system AF posiada 45 punktów krzyżowych, a odchylany ekran dotykowy LCD wysokiej rozdzielczości ułatwia obsługę aparatu."

Canon EOS 80D


EUROPEJSKA CYFROWA LUSTRZANKA PROFESJONALNA 2016-2017 – Canon EOS-1D X Mark II
"Canon EOS-1D X Mark II to „najszybszy” aparat w historii lustrzanek cyfrowych, który świetnie sprawdza się podczas fotografowania profesjonalnych wydarzeń sportowych. Pozwala wykonywać zdjęcia ruchomych obiektów z prędkością do 14 kl./s, dzięki czemu z ogromną precyzją można uchwycić nawet najbardziej dynamiczną sytuację. W modelu EOS-1D X Mark II poprawiono jakość zdjęć oraz ustawianie ostrości dla obiektywów z konwerterami. Funkcje wideo rozbudowane zostały o nagrywanie w jakości 4K i szybki AF w trybie Live View."

Canon EOS-1D X Mark II
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.119s.