Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  EISA: nagrody dla Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Obiektywy typu zoom o rekordowo wysokiej jasności f/2 można spotkać wyłącznie w obrębie E-Systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

EISA: nagrody dla Sony
Dodał: Błażej Organisty 16.08.2016
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association – EISA) nagrodziło w tegorocznym konkursie 4 fotograficzne produkty Sony: aparaty RX1R II, alfa 7S II, alfa 6300 oraz obiektyw SEL85F14GM.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nagrody EISA przyznawane są przez grono wydawców reprezentujących 50 uznanych magazynów branżowych z 20 europejskich krajów. Wyróżnione produkty cechują się najbardziej zaawansowaną technologią, rozbudowaną funkcjonalnością oraz wyrazistym designem, a także realną wartością dla użytkowników. Wszystkie nagrodzone w tym roku produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek, a wyróżnienia od EISA stanowią potwierdzenie oferowanej jakości.

Europejski aparat kompaktowy klasy premium 2016–2017: RX1R II
Model RX1R II, należący do najmniejszych na świecie aparatów z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu, przewyższa jakością obrazu wszystkie poprzednie kompakty firmy Sony. Jest to efekt połączenia 42,4-megapikselowego, pełnoklatkowego przetwornika obrazu ze zoptymalizowanym obiektywem ZEISS Sonnar T o stałej ogniskowej 35 mm i dużym otworze przysłony: F2.

RX1R II


Światową nowość stanowi regulowany optyczny filtr dolnoprzepustowy, zapewniający szeroki zakres dynamiki i bardzo niski poziom zakłóceń. System Fast Hybrid AF z zaawansowaną technologią detekcji fazy i detekcji kontrastu gwarantuje idealną ostrość obrazu, a wydajny procesor BIONZ X pozwala nie stracić żadnej szansy na zdjęcie. Wysuwany wizjer XGA OLED Tru-Finder i uchylny ekran LCD dają wielką swobodę przy utrwalaniu twórczych kompozycji.

Europejski aparat/kamera wideo 2016–2017: alfa 7S II
Model alfa 7S II to profesjonalne narzędzie pracy, które w każdych warunkach pozwala uzyskać najwyższą jakość materiału filmowego i doskonałe fotografie. 12,2-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik Exmor CMOS idealnie nadaje się do rejestracji obrazu przy dużej czułości, wynoszącej maksymalnie ISO 409 600.

alfa 7S II


Uzupełnieniem dużego zakresu dynamicznego jest 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu oraz wewnętrzny zapis filmów 4K z wykorzystaniem wszystkich pikseli pełnoklatkowej matrycy. Dla profesjonalnych filmowców taki wachlarz cech oznacza brak jakichkolwiek rozterek i kompromisów związanych z jakością obrazu. Dynamiczny, inteligentny system AF gwarantuje szybkie, dokładne ustawianie ostrości i zapewnia nadzwyczaj ostre obrazy nawet w ciemności.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.215s.