Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  EISA: nagrody dla Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

EISA: nagrody dla Sony
Dodał: Błażej Organisty 16.08.2016
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association – EISA) nagrodziło w tegorocznym konkursie 4 fotograficzne produkty Sony: aparaty RX1R II, alfa 7S II, alfa 6300 oraz obiektyw SEL85F14GM.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nagrody EISA przyznawane są przez grono wydawców reprezentujących 50 uznanych magazynów branżowych z 20 europejskich krajów. Wyróżnione produkty cechują się najbardziej zaawansowaną technologią, rozbudowaną funkcjonalnością oraz wyrazistym designem, a także realną wartością dla użytkowników. Wszystkie nagrodzone w tym roku produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek, a wyróżnienia od EISA stanowią potwierdzenie oferowanej jakości.

Europejski aparat kompaktowy klasy premium 2016–2017: RX1R II
Model RX1R II, należący do najmniejszych na świecie aparatów z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu, przewyższa jakością obrazu wszystkie poprzednie kompakty firmy Sony. Jest to efekt połączenia 42,4-megapikselowego, pełnoklatkowego przetwornika obrazu ze zoptymalizowanym obiektywem ZEISS Sonnar T o stałej ogniskowej 35 mm i dużym otworze przysłony: F2.

RX1R II


Światową nowość stanowi regulowany optyczny filtr dolnoprzepustowy, zapewniający szeroki zakres dynamiki i bardzo niski poziom zakłóceń. System Fast Hybrid AF z zaawansowaną technologią detekcji fazy i detekcji kontrastu gwarantuje idealną ostrość obrazu, a wydajny procesor BIONZ X pozwala nie stracić żadnej szansy na zdjęcie. Wysuwany wizjer XGA OLED Tru-Finder i uchylny ekran LCD dają wielką swobodę przy utrwalaniu twórczych kompozycji.

Europejski aparat/kamera wideo 2016–2017: alfa 7S II
Model alfa 7S II to profesjonalne narzędzie pracy, które w każdych warunkach pozwala uzyskać najwyższą jakość materiału filmowego i doskonałe fotografie. 12,2-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik Exmor CMOS idealnie nadaje się do rejestracji obrazu przy dużej czułości, wynoszącej maksymalnie ISO 409 600.

alfa 7S II


Uzupełnieniem dużego zakresu dynamicznego jest 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu oraz wewnętrzny zapis filmów 4K z wykorzystaniem wszystkich pikseli pełnoklatkowej matrycy. Dla profesjonalnych filmowców taki wachlarz cech oznacza brak jakichkolwiek rozterek i kompromisów związanych z jakością obrazu. Dynamiczny, inteligentny system AF gwarantuje szybkie, dokładne ustawianie ostrości i zapewnia nadzwyczaj ostre obrazy nawet w ciemności.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.161s.