Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Olympus na targach Photokina


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Wartość przysłony f/1.0 nie jest graniczną (najmniejszą) wartością ciągu przysłon, i że istnieją obiektywy większej jasności niż 1:1.0?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Olympus na targach Photokina
Dodał: Błażej Organisty 14.09.2016
W dniach 20-25 września w Kolonii odbędą się fotograficzne targi Photokina. Na targach będzie można wypróbować aparaty fotograficzne OM-D, PEN oraz Tough, porozmawiać z Ralphem Manem oraz obejrzeć wystawę sztuki współczesnej.


Entuzjaści fotografii i profesjonaliści znów mają szansę przetestować nowości technologiczne i zobaczyć fotografię z nowej perspektywy. W dniach 20-25 września w Kolonii odbędą się fotograficzne targi Photokina. „Czas na zmiany” to hasło przewodnie firmy Olympus, jednego z wystawców tegorocznych targów. Nowości będzie można zobaczyć w hali 2.2. Na odwiedzających czeka m.in. prezentacja polskiego ambasadora, podróżnika i fotografa, Marcina Dobasa (środa, 21 września), a także spotkania z wizjonerem Olympus, Ralphem Manem, który trzy razy dziennie będzie prezentował na żywo działanie funkcji aparatów.

Photokina 2016


Również w tym roku będzie można bezpłatnie przetestować produkty Olympus. Aparaty fotograficzne OM-D, PEN oraz Tough!, a także obiektywy M.ZUIKO będzie można wypożyczyć na określony czas w godzinach otwarcia targów. Właściciele produktów Olympus z pewnością chętnie skorzystają ze specjalnej usługi Check & Clean: technicy z Europejskiego centrum serwisowego na miejscu sprawdzą i wyczyszczą aparaty oraz obiektywy Olympus. (Jedna osoba będzie mogła oddać do przeglądu maksymalnie trzy produkty.)

Olympus zaprasza także na bezpłatną wystawę sztuki współczesnej. Perspective Playground powstanie w Carlswerk, w Kolonii. W godzinach otwarcia targów Photokina producent zapeewnia bezpłatny przejazd spod wejścia południowego hali 2.2. Na zwiedzających, którzy chcą doświadczyć sztuki przez obiektyw, firma przygotowała aparaty i obiektywy Olympus.

Perspective Playground


Olympus Perspective Playground będzie otwarte od 16 września do 9 października. Oprócz wystawy, na odwiedzających czekają warsztaty, pokazy i inne atrakcje. Na przykład w piątek, 23 września, zostaną ogłoszone nagrody w konkursie fotograficznym „Fotograf roku 2016 National Geographics”.

Więcej informacji: www.perspectiveplayground.com

Zobacz także:
Nowości od ZEISS
Epson na targach Photokina
Philips na targach IFA
Obiektywy Meike dostępne w Polsce
Canon EOS 5D Mark IV – premiera aparatu
Co pokaże Nikon na targach w Kolonii?
BZ WBK Press Photo - wystawa
TIFF Festival 2016
EISA: Nikon D500 wyróżniony
Premiera lustrzanki Nikon
EISA: nagrody dla Sony
EISA: cztery nagrody dla Canona
Ostatnia odsłona kampanii Samyang Blockbusters
Nowy aparat Casio
Premiera statywów Genesis

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Bliscy i nieznajomi w obiektywie

Czasami udany portret potrafi powiedzieć niemal wszystko o charakterze, osobowości lub emocjach bohatera zdjęcia. Spróbujcie pokazać w ten sposób zarówno bliskich, jak i nieznajomych wykorzystując najrozmaitsze techniki fotograficzne.
Bliscy i nieznajomi w obiektywie
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[16.03.2018]
Autor:
Emilia Lechowicz
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.829s.