Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Olympus na targach Photokina


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Olympus na targach Photokina
Dodał: Błażej Organisty 14.09.2016
W dniach 20-25 września w Kolonii odbędą się fotograficzne targi Photokina. Na targach będzie można wypróbować aparaty fotograficzne OM-D, PEN oraz Tough, porozmawiać z Ralphem Manem oraz obejrzeć wystawę sztuki współczesnej.


Entuzjaści fotografii i profesjonaliści znów mają szansę przetestować nowości technologiczne i zobaczyć fotografię z nowej perspektywy. W dniach 20-25 września w Kolonii odbędą się fotograficzne targi Photokina. „Czas na zmiany” to hasło przewodnie firmy Olympus, jednego z wystawców tegorocznych targów. Nowości będzie można zobaczyć w hali 2.2. Na odwiedzających czeka m.in. prezentacja polskiego ambasadora, podróżnika i fotografa, Marcina Dobasa (środa, 21 września), a także spotkania z wizjonerem Olympus, Ralphem Manem, który trzy razy dziennie będzie prezentował na żywo działanie funkcji aparatów.

Photokina 2016


Również w tym roku będzie można bezpłatnie przetestować produkty Olympus. Aparaty fotograficzne OM-D, PEN oraz Tough!, a także obiektywy M.ZUIKO będzie można wypożyczyć na określony czas w godzinach otwarcia targów. Właściciele produktów Olympus z pewnością chętnie skorzystają ze specjalnej usługi Check & Clean: technicy z Europejskiego centrum serwisowego na miejscu sprawdzą i wyczyszczą aparaty oraz obiektywy Olympus. (Jedna osoba będzie mogła oddać do przeglądu maksymalnie trzy produkty.)

Olympus zaprasza także na bezpłatną wystawę sztuki współczesnej. Perspective Playground powstanie w Carlswerk, w Kolonii. W godzinach otwarcia targów Photokina producent zapeewnia bezpłatny przejazd spod wejścia południowego hali 2.2. Na zwiedzających, którzy chcą doświadczyć sztuki przez obiektyw, firma przygotowała aparaty i obiektywy Olympus.

Perspective Playground


Olympus Perspective Playground będzie otwarte od 16 września do 9 października. Oprócz wystawy, na odwiedzających czekają warsztaty, pokazy i inne atrakcje. Na przykład w piątek, 23 września, zostaną ogłoszone nagrody w konkursie fotograficznym „Fotograf roku 2016 National Geographics”.

Więcej informacji: www.perspectiveplayground.com

Zobacz także:
Nowości od ZEISS
Epson na targach Photokina
Philips na targach IFA
Obiektywy Meike dostępne w Polsce
Canon EOS 5D Mark IV – premiera aparatu
Co pokaże Nikon na targach w Kolonii?
BZ WBK Press Photo - wystawa
TIFF Festival 2016
EISA: Nikon D500 wyróżniony
Premiera lustrzanki Nikon
EISA: nagrody dla Sony
EISA: cztery nagrody dla Canona
Ostatnia odsłona kampanii Samyang Blockbusters
Nowy aparat Casio
Premiera statywów Genesis

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.607s.