Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson na targach Photokina


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson na targach Photokina
Dodał: Błażej Organisty 30.08.2016
Epson zaprasza na targi Photokina 2016, gdzie zademonstruje rozwiązania do drukowania zdjęć zapewniające wysoką jakość i wszechstronność. Organizowane bezpośrednio na stoisku sesje panelowe oraz profesjonalne sesje zdjęciowe zaprezentują gościom łatwość, z jaką najnowsze drukarki atramentowe Epson pozwalają uzyskać wysokiej jakości wydruki na papierze, płótnie, folii, metalu, tkaninach oraz bryłach.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Epson przygotowuje się do targów branżowych Photokina w Kolonii, w Niemczech (stoisko B011, Hol 2.2, 20-25 września 2016 r.), gdzie zaprezentuje odwiedzającym jakość oraz wszechstronność swoich technologii druku atramentowego oraz okularów inteligentnych, przeznaczonych do różnorodnych zastosowań związanych z przetwarzaniem obrazów.

Photokina 2016


Odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną linię najnowszych produktów marki Epson i przekonać się, w jaki sposób osoby parające się fotografią – w domu lub w studio – mogą przygotować obrazy o doskonałej jakości na różnorodnych nośnikach, a także wkroczyć w świat rzeczywistości rozszerzonej za pomocą okularów inteligentnych Epson Moverio.

Oprócz tego uczestnicy zobaczą pełną ofertę profesjonalnych, wysokowydajnych rozwiązań do drukowania fotografii oraz reprodukcji dzieł sztuki. Podczas targów Epson wykroczy poza tradycyjne nośniki zdjęć i pokaże, że wiodące drukarki atramentowe tej firmy z łatwością nanoszą obrazy także na tkaniny, koszulki, metalowe panele oraz bryły, pozwalając tworzyć szeroką gamę spersonalizowanych produktów. Przygotowując ekspozycję firma Epson nawiązała współpracę z wiodącymi specjalistami ds. oprogramowania, obróbki i aplikacji, z zamiarem zademonstrowania zdjęć, reprodukcji dzieł sztuki szeregu oraz produktów, jakie można łatwo i szybko stworzyć z użyciem rozwiązań tej firmy.

Aby pomóc odwiedzającym poznać najnowsze techniki obróbki i drukowania obrazów, Epson zorganizuje na swoim stoisku szereg sesji panelowych. Eksperci ds. obróbki obrazu firmy Epson dołączą do najlepszych specjalistów z branży, aby udzielić porad związanych z tematami takimi jak: drukowanie na nośnikach z optycznym rozjaśniaczem; najlepsze sposoby cyfryzacji przeźroczy oraz historycznych slajdów szklanych; wybór najlepszego nośnika do produkcji wysokiej jakości zdjęć lub reprodukcji dzieł sztuki.

Na stoisku przewidziano strefy zastosowań, które pozwolą odwiedzającym skoncentrować się na konkretnych demonstracjach w asyście ekspertów, którzy są gotowi służyć praktycznymi informacjami i poradami.

Warto zobaczyć
Producent zaprasza do zapoznania się z najnowszymi drukarkami atramentowymi, począwszy od wielofunkcyjnych, wyposażonych w skaner biurkowych modeli A4, wyposażonych w 6 wkładów kolorowych, po wielkoformatowe, 44-calowe drukarki drukujących z użyciem aż 10 wkładów kolorowych. Każdy model został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i wygody użytkowania. Zestawy atramentów pozwalają stworzyć fantastyczne wydruki z żywymi kolorami, wyraźnymi szczegółami, głębokimi odcieniami czerni, gładkimi przejściami kolorów, powtarzalną reprodukcją kolorów oraz możliwością tworzenia neutralnych zdjęć czarno-białych.

Epson


Epson
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.458s.