Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Obiektywy Meike dostępne w Polsce


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aparat Olympus E-3 wyposażony jest w 11-polowy autofokus, który w momencie premiery był najczulszym tego typu układem zastosowanym w tej klasie lustrzanek cyfrowych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Obiektywy Meike dostępne w Polsce
Dodał: Błażej Organisty 26.08.2016
Do sprzedaży w Polsce trafiły wczoraj trzy nowe obiektywy Meike, producenta z Hong Kongu: MK-28 mm f/2.8, MK-35 f/1.7 i MK-50 f/2.0. Każdy z obiektywów dostępny będzie w pięciu mocowaniach: Sony E, Fuji FX, Nikon 1, Canon EOS-M, Micro 4/3.


Meike MK-35 mm F1.7 to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw. Został wykonany z wytrzymałego stopu metalu. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi. Producent zapewnia, że dopasowana, kompaktowa konstrukcja oraz precyzyjny pierścień do manualnego ustawiania ostrości sprawiają, że użytkowanie obiektywu jest niezwykle proste.

Meike MK-35 mm F1.7


Za plastyczny, okrągły bokeh odpowiada 9 listków przesłony. Otwór względny f/1.7 pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Obiektyw idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. Przeznaczony jest do współpracy z matrycami APS-C i mniejszymi.

W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui. Sugerowana cena detaliczna wynosi 415 zł (dla wszystkich mocowań).

Meike MK-50 mm F2.0
Meike MK-50 mm F2.0 to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw standardowy. Został wykonany z wytrzymałego, a zarazem lekkiego stopu metalu. Przeznaczony jest dla aparatów z matrycami APS-C, Micro 4/3 oraz Nikon CX. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami
przeciwodblaskowymi.

Meike MK-50 mm F2.0


Za plastyczny, okrągły bokeh odpowiada 9 listków przesłony, a duży otwór względny F/2.0 pozwala uzyskiwać dobrą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui.

Sugerowana cena detaliczna (dla wszystkich mocowań) to 415 zł.

Meike MK-28 mm F2.8
Meike MK-28 mm to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw przeznaczony do aparatów z matrycami APS-C, Micro 4/3 i Nikon CX. Został wykonany z wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego stopu metalu. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi, które minimalizują ryzyko wystąpienia flar na zdjęciach.

Meike MK-28 mm F2.8


Tak jak w dwóch poprzednich modelach za efekt bokeh odpowiada 9 listków przesłony. Otwór względny f/2.8 pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Obiektyw idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui.

Strona producenta: www.meikestore.com

Zobacz także:
Canon dziś prezentuje także nowe obiektywy
Nikon prezentuje nowe obiektywy
Poniedziałek, czyli kolejne obiektywy Samyang
Kolejne obiektywy Samyang
Nowy obiektyw Nikon
Drugi z nowych obiektywów Samyang
Premiera obiektywu Leica
Pierwszy z nowych obiektywów Samyang
Wkrótce 5 nowych obiektywów Samyang
Premiera obiektywu Sony
Premiera obiektywu Panasonic
Nowe gwarancje na obiektywy Samyang
Premiera obiektywu Canon
Premiera obiektywów Samyang

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.29s.