Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Premiera obiektywu Panasonic


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera obiektywu Panasonic
Dodał: Błażej Organisty 17.06.2016
Nowy ultraszerokokątny obiektyw Panasonic o ogniskowej 12 mm umożliwi fotografom wykonywanie dynamicznych zdjęć krajobrazowych. Solidna, uszczelniona konstrukcja przygotowana specjalnie, aby sprostać oczekiwaniom fotografów w najróżniejszych warunkach atmosferycznych.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nowy obiektyw Panasonic LEICA DG SUMMILUX 12mm/F1.4 ASPH to niezwykle jasny obiektyw stałoogniskowy, który spełni potrzeby profesjonalnych fotografów, zapewniając także najwyższą jakość zdjęć. Nie tylko stanowi on doskonały wybór dla fotografów przyrody poszukujących ultraszerokiego kąta do rejestracji ujęć krajobrazowych, ale także umożliwia wykonywanie zdjęć słabo oświetlonych pomieszczeniach, takich jak na przykład wnętrza restauracji.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 12mm


Dodatkowo dzięki wyjątkowo dużej przysłonie F/1.4 możliwe jest uzyskanie efektów wąskiej głębi ostrości z rozmyciem tła, natomiast solidna konstrukcja zabezpieczona przed wnikaniem pyłu czy wilgoci zaspokoi potrzeby fotografów, który wybiorą ten obiektyw do swoich wypraw terenowych.

Definicja firmy LEICA
Ten obiektyw o konstrukcji obejmującej łącznie 15 elementów w 12 grupach charakteryzują dwa asferyczne elementy optyczne, dwa elementy UED o ultraniskiej dyspersji (Ultra Extra-Low Dispersion) oraz jeden element ED o niskiej dyspersji. Dzięki układowi opartemu na pięciu szczególnych elementach optycznych możliwe było spełnienie rygorystycznych standardów marki LEICA dotyczących wyjątkowej jakości obrazu i wysokiej rozdzielczości przy minimalnym poziomie zniekształceń obrazu.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 12mm


Ten nowy obiektyw LEICA DG SUMMILUX 12mm/F1.4 ASPH oferuje niezwykle wysoką rozdzielczość zarówno w środku kadru, jak i na brzegach, a także doskonale sprawdzi się w rękach fotografów chcących zarejestrować ugwieżdżone niebo lub sceny nocne z dodatkowymi źródłami światła. Do uzyskania wyższej jakości obrazu przyczyniają się również elementy optyczne z wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi zapewniające wierne odwzorowanie na zdjęciach i nagraniach wideo.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.115s.