Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowy projektor Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze lustrzanki cyfrowe Nikona, opracowane we współpracy z firmą Fujifilm (E2/E2s/E2N/E2Ns/E3), pozbawione były efektu pozornego wydłużenia ogniskowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowy projektor Sony
Dodał: Błażej Organisty 12.04.2016
Firma Sony ogłosiła powiększenie oferty projektorów do kina domowego o nowy model Full HD 3D VPL-HW45ES, który dzięki wyjątkowo ostremu, kryształowo czystemu obrazowi będzie źródłem wielu kinowych i fotograficznych przeżyć.


To nieduże urządzenie jest pomyślane jako kontynuacja odnoszącego sukcesy modelu VPL-HW65ES. Zaawansowana technologia Sony Reality Creation i cenione panele SXRD zapewniają użytkownikowi wyraźniejszy, bardziej szczegółowy obraz. Projektor VPL-HW45ES cechuje się większą jasnością, kontrastem i rozdzielczością oraz niższym poziomem szumu w tle obrazu niż jego poprzednik VPL-HW40ES. Zgrabnie wpisuje się w każde kino domowe lub salon: jego instalację ułatwia szeroki zakres regulacji powiększenia i skierowany do przodu wylot powietrza, a cichy wentylator nie przeszkadza w oglądaniu. Trwała lampa projektora jest obliczona aż na 6000 godzin pracy, co zmniejsza ilość przerw w użytkowaniu i wydatki na konserwację.

Sony VPL-HW45ES


Rozrywka domowa już od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem stąd popyt na wysoką jakość obrazu. Następstwem tego zjawiska jest olbrzymi postęp, jaki dokonał się w projektorach Sony do kina domowego. Model VPL-HW45ES ma wprawdzie taką samą obudowę jak VPL-HW40ES, ale jego wewnętrzne rozwiązania techniczne przeszły gruntowną modernizację. Nowy projektor ma jasność 1800 lumenów i wyświetla żywy obraz. Reprodukuje nawet kolory, które często zanikają podczas produkcji materiału do nagrania na płycie, dzięki czemu wierniej oddaje oryginalne nagranie w formacie 1080p. Połączenie paneli SXRD oraz technologii Reality Creation i Motionflow gwarantuje wysoką, kinową jakość obrazu 3D i 2D oglądanego w domowym zaciszu.

Sony VPL-HW45ES


Model VPL-HW45ES cechuje uniwersalność przy instalacji. Dodatkowym ułatwieniem jest skierowany do przodu wylot powietrza. Projektor można kupić w kolorze czarnym i białym. Źródłem światła w projektorze VPL-HW45ES jest lampa o przedłużonej żywotności, wystarczająca na 6000 godzin pracy. Urządzenie zawiera wbudowany nadajnik radiowy 3D oraz port USB do aktualizowania wewnętrznego oprogramowania.

Strona producenta: www.sony.pl

Zobacz także:
Nowe obiektywy Sony FE
Sony World Photography Awards 2016
Nowa kamera sieciowa Sony
Prototyp od Sony
Polacy wyróżnieni w konkursie Sony
Nowa kamera kompaktowa od Sony
Trzech fotografów z Polski finalistami Sony World Photography Awards 2016
Nowości od Sony
Nowy projektor Vivitek
Nowa seria projektorów Vivitek
Projektor 4K i inne premiery BenQ na targach ISE 2016
Premiera projektora BenQ

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.798s.