Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  BEiKS Media Show


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą lustrzanką z samopowrotnym lustrem był wyprodukowany w roku 1947 na Węgrzech aparat Duflex?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

BEiKS Media Show
Dodał: Błażej Organisty 14.10.2016
W dniach 17-18 października bezpłatnie można wziąć udział w BEiKS Media Show. Podczas tego wydarzenia, w warszawskim Centrum Kongresowym Gromada, będzie możliwość zapoznania się z najlepszymi aparatami i kamerami firmy Panasonic.


BEiKS Media Show to odświeżona odsłona BEiKS Road Show. „Nowa formuła jaką chcielibyśmy tym razem zaproponować to bardziej innowacyjna wersja popularnego i cenionego przez użytkowników BEiKS Road Show, który co roku cieszył się dużą popularnością i był odwiedzany przez kilkanaście tysięcy osób.” – piszą na swojej stronie organizatorzy.

BeiKS Media Show


Panasonic zaprezentuje następujące produkty: kamerę HC-X1, aparat Lumix G80, Lumix GH4, aparat typu bridge z dwudziestokrotnym zoomem FZ2000 oraz inne urządzenia.

Kamera HC-X1, umożliwia nagrywanie w standardzie 4K z szybkością 60p/50p . Kamera jest wyposażona w 24-milimetrowy obiektyw z dwudziestokrotnym zoomem optycznym i jednocalową matrycę. Dzięki tym parametrom urządzenie doskonale odpowiada potrzebom operatorów profesjonalnie zajmujących się wideofilmowaniem, którzy poszukują sprzętu oferującego możliwości produkcyjne i wysoką jakość zarejestrowanych materiałów.

Aparat LUMIX DMC - G80 wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i praktycznych funkcji wewnętrznych, a także w solidny i kompaktowy korpus, aparat LUMIX G80 został zaprojektowany, aby umożliwić aktywnym fotografom i filmowcom nagrywanie przygód na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Do najważniejszych elementów aparatu należy matryca Digital Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli, bez filtra dolnoprzepustowego, pozwalająca na wykonywanie realistycznych zdjęć.

LUMIX DMC - FZ2000, wyposażony w obiektyw z 20x zoomem, matrycę MOS
o wielkości 1 cala i możliwości nieograniczonego nagrywania filmów w jakości 4K w formacie MOV/MP4. Dzięki tym funkcjom aparat LUMIX FZ2000 pokonuje ograniczenia tradycyjnego aparatu kompaktowego, oferując zaawansowane możliwości fotografowania i wysoką jakość filmów. LUMIX FZ2000 to doskonały aparat zarówno dla półprofesjonalistów, jak i amatorów poszukujących kompaktowych urządzeń z zaawansowanymi funkcjami fotografowania.

Model LUMIX DMC - GH4 został stworzony z myślą o zaawansowanych pasjonatach fotografii, jednak spełnia on wymogi profesjonalnego sprzętu do tworzenia filmów, zwłaszcza w połączeniu z dedykowanym interfejsem Lumix DMW-YAGH. Warto również zauważyć, że aparat oferuje także funkcję zdjęć seryjnych z szybkością od 12 kl./s., co pozwala uzyskać 40 zdjęć w formacie RAW lub nawet 100 zdjęć w formacie JPEG. Wizjer OLED Live-View Finder (LVF) o rozdzielczości 2359 tys. punktów oraz tylny monitor o rozdzielczości 1036 tys. zapewniają znakomite odwzorowanie kolorów.

BeiKS Media Show potrwa w dniach 17-18 października w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie. Godziny otwarcia:
  • 17 października od 11:00 do 20:00,
  • 18 października od 10:00 do 19:00.

Po wcześniejszej rejestracji wstęp jest wolny. Cena biletu bez rejestracji to 15 zł.

Rejestracja i więcej informacji: beiksmediashow.pl

Zobacz także:
50 wyjątkowych kobiet
World Travel Show
Oblicza Łodzi 2016 – wystawa
Kolejny piątkowy wernisaż
Ostatnie dni Zabytków Świata
10/1 – wernisaż
Nowe dyski od Western Digital
Santorini w Gdańsku
Nowość od Panasonic
Nowe kamery 4K Panasonic
Panasonic zapowiada aparat 6K
Panasonic przedstawił nowy Lumix G80
Premiera Panasonic Lumix FZ2000
Panasonic prezentuje aparat LUMIX LX15

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.581s.