Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  World Travel Show


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

World Travel Show
Dodał: Błażej Organisty 13.10.2016
Targi World Travel Show organizowane są w dniach 14-16 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.


World Travel Show to miejsce spotkań miłośników podróży dalekich i bliskich. To możliwość poznania najnowszych trendów w turystyce, ciekawych miejsc i znakomita okazja do spotkania się ze znanymi podróżnikami. Bogaty program imprez towarzyszących pozwoli wszystkim odwiedzającym spędzić aktywny weekend. Targi World Travel Show odbędą się w dniach 14-16 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Dla odwiedzających
Olympus zaprasza do specjalnie przygotowanej Strefy Olympus. Odwiedzający targi znajdą tam wypożyczalnię, strefę Tough!, salę konferencyjną, studio fotograficzne, pokój malowania światłem, strefę spotkań z ambasadorami — Marcinem Dobasem, Jakubem Kaźmierczykiem, Wiktorem Zdrojewskim, Piotrem Stósem — oraz salę fotografii motoryzacyjnej, w której od Tomaszem Kulasem dowiedzą się, jak fotografować samochód. Na zainteresowanych czeka ponad 40 bloków warsztatowych.

World Travel Show


Marcin Dobas – Fotograf National Geographic Polska specjalizuje się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej. Jest Ambasadorem marki Olympus oraz członkiem międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Ukończył studia na wydziale geologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Marcin spędził wiele czasu w takich miejscach jak Svalbard, Nowa Zelandia, Norwegia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Szwecja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania.

Jakub Kaźmierczyk – jest fotografem specjalizującym się w fotografii kulinarnej, reklamowej, portretowej. Współpracuje z największymi markami przy produktowych sesjach zdjęciowych, jak również jako fotograf wnętrz. Jako ambasador Olympusa prowadzi warsztaty i spotkania, na których nie ma czasu na nudę.

Piotr Stós – z wykształcenia jest hydrobiologiem, a z nurkowaniem związany od 30 lat. Nurkował na Malediwach, Karaibach, Mauritiusie, Galapagos, w Indonezji, Mikronezji, Malezji, Tajlandii, Egipcie, Rosji, Hiszpanii, Włoszech i w Chorwacji.

Partnerami stoiska Olympus będą firmy m.in Eizo, Epson, Quadralite, Varta oraz Volvo, które udostępni dwa samochody. Specjalnie oklejonym białą folią, Maciej Polak, artysta specjalizujący się w sztuce nowoczesnej z pogranicza grafiki, ilustracji, designu i street artu, stworzy w ciągu trzech targowych dni prawdziwe dzieło sztuki.

Organizatorzy zachęcają do udziału w 3 spacerach fotograficznych po terenie targów, 3 konkursach fotograficznych oraz do obejrzenia około 70 zdjęć ambasadorów Olympus w Olympus & Epson Galery.

Szczegółowe informacje
Odwiedzający targi będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt fotograficzny Olypus i przetestować go w studiu, które powstanie dzięki wsparciu firmy Quadralite. Marcin Woźniak, specjalista od oświetlenia, przez cały dzień będzie czekał na pytania gości. Porad chętnie udzieli również Jakub Kaźmierczyk.

World Travel Show


Będzie także na Color Show, czyli fotografowanie z użyciem kolorowych proszków Holi. W ciemni fotograficznej uczestnicy poznają funkcje Live Time i Live Composite oraz dowiedzą się, jak malować światłem.

Na targach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II oraz przetestować nowe obiektywy.

Data: 14-16 października 2016 r.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo, al. Katowicka 62, Nadarzyn
Rejestracja: worldtravelshow.pl
Szczegółowy harmonogram: partner.olympus.pl

Zobacz także:
Oblicza Łodzi 2016 – wystawa
Kolejny piątkowy wernisaż
Ostatnie dni Zabytków Świata
10/1 – wernisaż
Santorini w Gdańsku
Blisko natury od piątku w Chorzowie
Czwartek w Lunie
Warsztat fotografii teatralnej
Kolejna edycja Disconnect
Dziki hajmat w Bytomiu
Wielkopolski Festiwal Fotografii

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.744s.