Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe drukarki od Epson


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 jest w chwili obecnej jedynym modelem aparatu łączącym w sobie mechanizmy mechanicznej stabilizacji matrycy, ochrony przed kurzem, Live View oraz obrotowego wyświetlacza LCD?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe drukarki od Epson
Dodał: Błażej Organisty 27.10.2016
L382, L386 i L486 to udoskonalone drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament umożliwiające drukowanie zdjęć bez marginesów i szybsze uzyskiwanie wydruków.


Epson wprowadza na rynek nowe modele drukarek z systemem stałego zasilania w atrament (ITS), L382, L386, L486, które drukują jeszcze szybciej i mają funkcję drukowania zdjęć bez marginesów. Te przystępne cenowo urządzenia dzięki nowym udoskonaleniom są jeszcze lepszym rozwiązaniem do druku wysokonakładowego.

L382


Gospodarstwa domowe, małe biura i studenci z pewnością docenią korzyści płynące z użytkowania tych niedrogich i łatwych w obsłudze drukarek. Innowacyjny pojemny system stałego zasilania w atrament eliminuje potrzebę zakupu i wymiany wkładów atramentowych. Zamiast nich drukarki ITS są wyposażone w zestaw butelek z kolorowym atramentem i dodatkowe dwie butelki z czarnym atramentem. Pozwala to wydrukować nawet 13 000 stron czarno-białych i 6500 stron w kolorze, dzięki czemu koszt wydruku strony jest bardzo niski.

L386


Wydruki wysokiej jakości są dostarczane z prędkością 10 stron na minutę, zgodną z normą ISO. Butelki z atramentem Epson są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem, dlatego napełnianie zbiorników jest bardzo proste. Dla większej pewności użytkowników drukarki ITS mają gwarancję producenta na rok użytkowania lub 30 000 stron wydruku.

L486


Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson: „Nasze modele ITS to doskonałe rozwiązanie do druku wysokonakładowego. Te drukarki nie tylko zapewniają bardzo niski koszt wydruku strony, lecz także są niezawodne i gwarantują niezmiennie wysoką jakość. Oferują wiele przydatnych funkcji, a najnowsze udoskonalenia, czyli większa szybkość drukowania i drukowanie zdjęć bez marginesów sprawiają, że spełnią one oczekiwania jeszcze szerszego grona klientów”.

L386


Modele drukarek ITS (L382, L386, L486) są dostępne od października 2016 r. w cenach odpowiednio 1115 zł, 1 341 zł i 1 560 zł.

Strona producenta: www.epson.pl

Zobacz także:
Nowy projektor Vivitek
Najnowsza kamera Sony
Laserowy projektor Sony
Nowe ekrany BenQ
Machinery HDR Effects
Nowe obiektywy Nikkor, cz. 2
Nowe obiektywy Nikkor, cz. 1
Kolejny aparat Sony
Najnowsze panele BenQ
Premiera projektora Epson
Panel wizyjny BenQ
Nowe produkty Broncolor
Epson zaprezentował nowe rozwiązania dla fotografów
Drukuj zdjęcia na nowym papierze Epson
Epson na targach Photokina
Epson na Festiwalu Druku
Nowe drukarki Epson

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.844s.