Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson zaprezentował nowe rozwiązania dla fotografów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Popularnych ogniw litowo-jonowych nie wolno przechowywać rozładowanych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Epson zaprezentował nowe rozwiązania dla fotografów
Dodał: Błażej Organisty 27.09.2016
Na zakończonych targach Photokina 2016 firma Epson we współpracy z producentami oprogramowania zaprezentowała nowe rozwiązania produkcyjne dla branży fotograficznej.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Firma Epson, działając we współpracy z wiodącymi producentami oprogramowania w ramach swego stoiska na targach Photokina w dniach 20-25 września w Kolonii zaprezentowała ekspozycję „rozwiązania produkcyjne”, na której odwiedzający mogli obejrzeć serię uniwersalnych minilabów SureLab serii D oraz wielkoformatowe drukarki SureColor SC-P. Nowe rozwiązania umożliwiają fotolabom oraz profesjonalnym fotografom nowe możliwości generowania przychodów.

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z kompletnymi systemami do produkcji wysokiej jakości grafik na żądanie, drukowania zdjęć i reprodukcji w dużych formatach, druku na płótnie, osadzania wydruków w ramach oraz automatycznego drukowania wielkonakładowego.

SureLab D700


Oprogramowanie Epson SureLab OrderController przeznaczone do obsługi i kontrolowania zadań druku zza lady lub za pośrednictwem stoisk samoobsługowych, współpracujące z jednym lub wieloma urządzeniami SureLab lub drukarkami wielkoformatowymi Epson. To łatwy w obsłudze system wyposażony w funkcje obliczania kosztów, wyznaczania cen, kontroli produkcji, a także prostej edycji obrazów wyposażony w konfigurowalne szablony, pozwalające wygodnie opracowywać do druku duże prace.

SureLab OrderController


Cloudstore Art on Demand: rozwiązanie Cloudstore pozwala świadczyć usługi druku wielkoformatowego zamawianego ze strony internetowej oraz innowacyjną usługę Art-on-Demand (sztuka na żądanie) realizowaną z użyciem unikatowej technologii strumieniowania druków cyfrowych. Artyści, fotografowie oraz właściciele praw autorskich zyskują możliwość sprzedaży, udostępniania i drukowania obrazów „z chmury”, w dowolnym miejscu na świecie, a jednocześnie mogą chronić swoją własność i zachować kontrolę nad swoimi dziełami. Właściciel dzieła może ustanowić szereg parametrów dla każdego obrazu, takich jak cenę, wysokość tantiem, rozmiar druku, nośnik itp. Po wybraniu produktu w dowolnym punkcie usługowym, dzieło jest strumieniowane do miejsca wydruku i drukowane w sposób bezpieczny, tylko jednokrotnie. Właściciel praw do obrazu przez cały czas zachowuje pełną kontrolę nad procesem, a więc może zadbać o bezpieczeństwo i wysoką jakość wydruku.

SureLab D3000


Creative PhotoCloud by HPIX: na targach Photokina po raz pierwszy zobaczymy Creative PhotoCloud (CPC), wszechstronne rozwiązanie dla fotograficznych punktów usługowych do kompleksowej, lokalnej produkcji druków oraz szerokiej gamy kreatywnych produktów wykorzystujących fotografie, takich jak m.in. kolaże, kalendarze, fotoksiążki, elementy dekoracyjne, prezenty. W ramach tego systemu klient otrzymuje niezbędne oprogramowanie obsługujące szereg różnorodnych drukarek, w tym modele Epson SureLab, a także komplet materiałów eksploatacyjnych i akcesorii niezbędnych do efektywnego świadczenia usług, od przyjmowania zamówień po szybką produkcję na miejscu, nierzadko realizowaną w ciągu kilku minut. Funkcje produkcji zdalnej systemu CPC czynią z niego wysoce skalowalne rozwiązanie dla małych i średnich fotolabów.

SureLab D3000
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Zdjęcie zrobione przez...

Ten konkurs to zachęta do eksperymentów. Czekamy na Wasze niebanalne zdjęcia wykonane przez: okno, filtr, szybę, kawałek lodu, a nawet otwór w murze lub dziurkę od klucza.
Zdjęcie zrobione przez...
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[16.01.2018]
Autor:
Wiatr9
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.058s.