Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Konkurs Sony dla dokumentalistów ze specjalną nagrodą: nową kamerą FS7 II


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Już w 1965 roku Canon zaprezentował lustrzankę małoobrazkową (model Pellix) ze stałym, półprzepuszczalnym lustrem?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Konkurs Sony dla dokumentalistów ze specjalną nagrodą: nową kamerą FS7 II
Dodał: Przemysław Imieliński 25.01.2017
Firma Sony ogłosiła nowy konkurs dla twórców treści, w którym swoim talentem mogą wykazać się dokumentaliści. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma nową kamerę PXW-FS7M2K, będącą nagrodą za wyobraźnię i wytrwałość.


Firma Sony zaprasza twórców filmów dokumentalnych do rywalizacji o nową, niezwykłą kamerę PXW-FS7M2K. Zadaniem uczestników konkursu jest nakręcenie i przesłanie jednominutowego dokumentu, w którym wykażą się oni umiejętnością opowiadania historii. Ocenie będą podlegały techniki używane w przekazie tej opowieści.
 
Wszystkie prace muszą być opublikowane w serwisie YouTube i zgłoszone do 12 marca za pośrednictwem specjalnego formularza internetowego Sony. Dziesięć filmów, które w okresie od 1 do 12 marca zdobędą najwięcej polubień w serwisie YouTube, zostanie zakwalifikowanych do finału, a wyboru dwóch laureatów dokona ceniony filmowiec Philip Bloom. Ogłoszenie zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca nastąpi 22 marca podczas transmitowanego na żywo seminarium internetowego. Nagrodą za drugie miejsce będzie aparat Sony A7S II.

Kamera Sony FS7 II – i nagroda w konkursie na film dokumentalny


– W branży filmowej bardzo trudno jest przebić się i zwrócić uwagę na swoją pracę – mówi niezależny filmowiec Philip Bloom. – Konkursy takie jak ten stanowią więc dla twórców bezcenną szansę nie tylko na rozgłos, ale i na zdobycie nowego FS7 II: jednego z najlepszych na rynku kamkorderów dla dokumentalistów. Chętnie zobaczę, jak uczestnicy przekażą i rozwiną swoją opowieść w ciągu zaledwie 60 sekund i jak za pomocą różnych technik będą starali się wyróżnić swoje prace.

Nowy kamkorder z serii FS Super 35 mm, wprowadzony pod koniec 2016 roku, jest przeznaczony dla dokumentalistów i twórców niezależnych. Wyposażono go w zaawansowane funkcje i rozwiązania: elektroniczny filtr ND o zmiennej gęstości optycznej, mocowanie typu E z dźwignią blokady i udoskonaloną konstrukcję mechaniczną. W wyniku rozwinięcia zalet kamery FS7 nowy model jest zoptymalizowany do tworzenia dłuższych form filmowych oraz do zastosowań w produkcji kinowej. Dzięki niezrównanej technologii firmy Sony operator filmujący kamkorderem FS7 II ma pełną swobodę. Może nagrać imponujący materiał 4K w przestrzeni barw BT2020.

– Cieszymy się, że w tym roku możemy ogłosić kolejny konkurs dla filmowców, który umożliwi twórcom treści zaprezentowanie swoich prac i zdobycie naszego nowego kamkordera FS7 II – mówi James Leach, menedżer ds. marketingu produktu na rynku europejskim w Sony Europe. – Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami udzielania wsparcia młodemu pokoleniu dokumentalistów. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć tegoroczne zgłoszenia.

Informacje, formularz udziału i pełny regulamin konkursu: bit.ly

Zobacz także:
Sudan Południowy – pokaz zdjęć i spotkanie z Piotrem Horzelą
Nowa Leica M10 – kamień milowy systemu M
Kalkulator kosztów druku przy stałym zasilaniu w atrament
"Afrykańska odyseja" – osobową Toyotą przez Saharę
Philips BDM4037UW – 40 cali w rozdzielczości 4K
Ultrapanoramiczny monitor z G-SYNC od AOC
Prosty w obsłudze NAS do użytku domowego
Martin Parr otrzymał wyróżnienie Sony World Photography Awards 2017
Rotolight ANOVA PRO – lampa światła ciągłego z błyskiem HSS
Magia Nepalu na czarno-białych zdjęciach Wojtka Moskwy – spotkanie z autorem

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.413s.