Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Kalkulator kosztów druku przy stałym zasilaniu w atrament


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Kalkulator kosztów druku przy stałym zasilaniu w atrament
Dodał: Przemysław Imieliński 23.01.2017
Porównaj koszty zakupu i atramentu 20 najpopularniejszych drukarek na rynku z kosztami urządzeń Epson z systemem stałego zasilania w atrament. Kalkulator online oblicza oszczędności, jakie mogą uzyskać klienci wybierając drukarkę Epson wyposażoną w system stałego zasilania w atrament.


Kalkulator online firmy Epson umożliwia klientom indywidualnym i małym firmom porównanie 20 najlepiej sprzedających się drukarek z urządzeniami Epson wyposażonymi w system stałego zasilania w atrament. W ten sposób, określając potrzeby związane z drukowaniem, mogą oni z łatwością sprawdzić, która z nich zapewni największe oszczędności.
 
Kalkulator online firmy Epson ułatwia wybór osobom stojącym przed decyzją wyboru nowej drukarki. Pozwala on obliczyć całkowity koszt posiadania urządzenia, uwzględniając zarówno początkowy koszt zakupu drukarki, jak i późniejsze koszty związane z atramentem.

Drukarka Epson L605


Nowoczesne drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament to nowa propozycja dla użytkowników pragnących zyskać dzięki niskim kosztom eksploatacji urządzenia, do którego dołączany jest zapas atramentu na dwa lata.

"Przykładamy ogromną wagę do oszczędności, jakie potencjalni klienci mogą uzyskać dzięki naszym drukarkom z systemem stałego zasilania w atrament, dlatego opracowaliśmy kalkulator online, który udowadnia te korzyści. Na całym świecie sprzedaliśmy już 15 milionów urządzeń tej klasy, co najlepiej potwierdza, że system stałego zasilania w atrament to doskonały pomysł. To narzędzie pozwoli klientom w pełni docenić oszczędności, jakie mogą uzyskać" – wyjaśnia Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson.

System stałego zasilaniw w atrament firmy Epson


Aby skorzystać z kalkulatora online, należy wykonać trzy proste kroki. Użytkownik określa jedynie ile stron miesięcznie średnio drukuje, jak długo zamierza korzystać z drukarki i czy zazwyczaj korzysta z wkładów XL. Po podaniu tych informacji kalkulator może porównać koszt zakupu i eksploatacji drukarki z systemem stałego zasilania w atrament z 20 najlepiej sprzedającymi się modelami drukarek laserowych lub atramentowych dostępnymi w regionie użytkownika. Wyniki są przedstawiane w czytelny sposób, z uwzględnieniem całkowitego kosztu posiadania, kosztu wydruku pojedynczej strony i kosztu wydruku 500 stron. Aby wyniki były jeszcze bardziej przejrzyste, kalkulator zawsze porównuje również oba wybrane modele z przeciętnym modelem dostępnym na rynku.

W celu zapewnienia wiarygodności obliczeń, na stronie kalkulatora umieszczono dokładny schemat wyjaśniający metodę ich wykonywania.

Kkalkulator firmy Epson jest dostępny pod adresem: www.epson.pl

Zobacz także:
"Afrykańska odyseja" – osobową Toyotą przez Saharę
Philips BDM4037UW – 40 cali w rozdzielczości 4K
Ultrapanoramiczny monitor z G-SYNC od AOC
Martin Parr otrzymał wyróżnienie Sony World Photography Awards 2017
DNP DS820 – drukarka termosublimacyjna A4 do panoram
Rotolight ANOVA PRO – lampa światła ciągłego z błyskiem HSS
Magia Nepalu na czarno-białych zdjęciach Wojtka Moskwy – spotkanie z autorem
30 lat systemu Canon EOS
100 lat istnienia firmy Nikon
Nowe aparaty kompaktowe Canon z serii PowerShot i IXUS
Canon PowerShot G9 X Mark II – smukły i stylowy

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.785s.