Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Stwórz doskonałe środowisko edycji zdjęć dzięki X-Rite oraz Adobe


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Film małoobrazkowy 36 x 24 mm ma wymiary identyczne z taśmą filmową 35 mm?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Stwórz doskonałe środowisko edycji zdjęć dzięki X-Rite oraz Adobe
Dodał: Przemysław Imieliński 19.03.2015
X-Rite Photo Europe – dystrybutor specjalistycznego sprzętu foto oraz wideo firmy X-Rite, przedstawił właśnie ofertę rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Photography wartego 589 zł, dostępnego przy zakupie X-Rite ColorMunki Photo lub i1Photo Pro 2. Wszyscy Ci, którzy zakupią i1Display Pro, uzyskają opcję nabycia rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Photography za jedyne 499 zł.


Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorystycznej aparatów cyfrowych, monitorów i drukarek od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazami.
 
Użytkownicy tego pakietu będą mogli edytować, drukować i zarządzać swoimi zdjęciami z całkowitą pewnością efektu końcowego.

Adobe Photoshop CC i Lightroom, w połączeniu z X-Rite ColorMunki Photo, i1Photo Pro 2 lub i1Display Pro dają użytkownikowi znaczną kontrolę nad obrazami i kolorem. Synergia pomiędzy rozwiązaniami do zarządzania barwą X-Rite oraz pakietem Adobe Creative Cloud Photography tworzy idealny zestaw narzędzi fotograficznych.

"Bez względu na to, czy obróbka zdjęć odbywa się w Lightroom CC czy Photoshop CC, fotografowie muszą mieć pewność, że wyświetlane obrazy są dokładnie reprezentowane. Muszą być pewni, że wszystkie naniesione korekty będą wyglądały tak samo zarówno na ekranie, jak i w druku" – komentuje Geoffrey Clements, Dyrektor Zarządzający w X-Rite Photo Europe. "ColorMunki Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1Display Pro tworzą doskonały standard w technologii zarządzania barwą. Dzięki tym narzędziom, użytkownicy będą mogli cieszyć się spokojem umysłu, w pełni skupiając się nad procesem twórczym."

Użytkownicy rozwiązań ColorMunki Photo i i1Photo Pro 2 szybko i precyzyjnie osiągną pełną kontrolę koloru na wyświetlaczach, drukarkach i rzutnikach cyfrowych. Oferta ta, w połączeniu z potężnymi możliwościami twórczymi programu Adobe Photoshop CC i narzędziami do organizacji i poprawy zdjęć Adobe Lightroom dla urządzeń mobilnych, dostarcza użytkownikowi kompleksowy zestaw narzędzi do tworzenia, organizowania i dokładnej reprodukcji obrazów w najwyższej jakości.

Oferty promocyjne
1. Kup ColorMunki Photo i ciesz się roczną subskrypcją pakietu Adobe Creative Cloud Photography
2. Kup i1Photo Pro 2 i ciesz się roczną subskrypcją pakietu Adobe Creative Cloud Photography
3. Kup i1Display Pro z opcją nabycia rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Photography za jedyne 499 zł

Jak to działa?
Aby skorzystać z promocji, kup ColorMunki Photo, i1Photo Pro 2 lub i1Display Pro, a następnie zarejestruj swój zakup na stronie pl.xritephoto.eu/adobe podając numer seryjny urządzenia, adres e-mail oraz dowód zakupu. Do promocji kwalifikują się wyłącznie produkty oznaczone oficjalną naklejką promocyjną, zakupione bezpośrednio w X-Rite Photo Europe lub w jednym ze sklepów biorących udział w promocji.Po pomyślnie zakończonym procesie weryfikacji, użytkownik otrzyma instrukcje do pobrania pakietu Adobe Creative Cloud Photography. Subskrypcję do pakietu należy aktywować w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu kwalifikowanego produktu.

ColorMunki Photo
X-Rite ColorMunki Photo to wszechstronne narzędzie do zarządzania barwą, umożliwiające kontrolę koloru w aparatach cyfrowych, monitorach, projektorach oraz drukarkach. Dołączone oprogramowanie pozwala na zachowanie doskonałego kompromisu pomiędzy automatyzacją procesu, a pełną gamą kreatywnych funkcji do wyboru dla fotografów ceniących indywidualne rozwiązania. Podczas kalibracji oprogramowanie przeprowadzi Cię (w bardzo krótkim czasie) poprzez każdy etap kalibracji, umożliwiając wykorzystanie profesjonalnych opcji, dzięki którym dostosujesz swój system pracy. Takie rozwiązanie pozwala skoncentrować się na pracy twórczej oraz daje pewność, że to co widzisz na ekranie monitora zobaczysz również na wydruku.

i1Photo Pro 2
X-Rite i1Photo Pro 2 oferuje najdokładniejszą kalibrację kolorystyczną i profilowanie od ujęcia, poprzez edycję ekranową wideo i foto, po wydruk. i1Photo Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt i oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających profesjonalistów z branży foto i wideo. Zestaw wyposażono w światowej klasy spektrofotometr i1Pro 2 oraz oprogramowanie i1Profiler umożliwiające tworzenie wysokiej jakości profili monitorów, projektorów, skanerów oraz drukarek RGB. Zestaw również zawiera wzorzec ColorChecker Classic (mini) do kalibracji aparatów cyfrowych.

i1Display Pro
X-Rite i1Display Pro jest najlepszym rozwiązaniem dla fotografów, filmowców, projektantów i wszystkich specjalistów pracujących z barwą, poszukujących maksymalnej precyzji kolorów w monitorach, laptopach, urządzeniach mobilnych lub rzutnikach cyfrowych. Dwa tryby pracy „podstawowy” i „zaawansowany” dostarczają fotografom doskonałe połączenie precyzji koloru, szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności, dopasowane do każdego obiegu pracy.

Oferta ważna od 20 marca 2015.

Więcej informacji: pl.xritephoto.eu

Zobacz także:
Konkurs "Focus of Fashion" rozstrzygnięty!
Wernisaż wystawy o dzieciach z Sanilippo
EIZO ColorEdge CG248-4K – monitor dla fotografów i filmowców
Częściowe zaćmienie Słońca – czas na okulary
Pierwszy Dzień Wiosny z parowozem TKt48-18 w Jaworzynie Śląskiej
Znamy zdobywcę Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2015
Nowe uchwyty zasilające Meike do Nikona D750 już w sprzedaży!
Pokaz slajdów "Byle dalej – czyli w 888 dni dookoła świata"
Wernisaż wystawy "Obrazy dla zwierząt" Tatiany i Remigiusza Borda
Tokina 11–20 mm PRO DX f/2,8 już w sprzedaży!
Nowości Panasonic na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi
Wernisaż "błyskawicznej" wystawy "Genotyp" Romana Timofiejuka
Firma Next 77 na targach Film Video Foto 2015
Olympus Stylus SH-2 – wspaniałe zdjęcia w trudnym oświetleniu
MEDIA LAB 2 w Trafostacji Sztuki w Szczecinie
"Birma: Arakan – Kraina Ogrów" – spotkanie podróżnicze w CK Zamek

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.911s.