Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Nowości Panasonic na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowości Panasonic na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi
Dodał: Przemysław Imieliński 13.03.2015
Podczas tegorocznej edycji Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi, które odbędą się w dniach 26–28 marca swoje nowości zaprezentuje także firma Panasonic.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Podczas tegorocznych XVIII Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi (26–28 marca 2015 r.) firma Panasonic zaprezentuje swoje nowe aparaty (GF7, TZ57, TZ70, SZ10 i FT30) oraz dwa obiektywy do aparatów z serii LUMIX G z systemem Mikro Cztery Trzecie: H-HS030 30 mm do zdjęć makro i H-HS043 42,5 mm do zdjęć portretowych. Aparaty na 2015 rok charakteryzuje elegancja, kompaktowe rozmiary, atrakcyjna stylistyka oraz mnogość funkcji. Stoisko firmy Panasonic oznaczone numerem 64 znajdować się będzie w łódzkiej Hali Expo przy al. Politechniki 4.

Aparat Panasonic DMC-GF7


DMC-GF7
Elegancki bezlusterkowiec z odchylanym monitorem i funkcjami do zdjęć autoportretowych. Aparat zapewnia imponującą jakość obrazu. Łatwy w obsłudze daje nieograniczoną swobodę tworzenia kreatywnych zdjęć za pomocą licznych funkcji. Jedną z nich jest tryb „selfie” z opcją natychmiastowego udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym.

Aparat Panasonic DMC-TZ57


DMC-TZ57
Ultrakompaktowy aparat fotograficzny z 20-krotnym zoomem i obracanym monitorem. Charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami mimo kieszonkowych wymiarów. Przekątna monitora wynosi 3 cale i można go obracać w zakresie 180 stopni, a jego obrót o pełny zakres powoduje automatyczną aktywację trybu zdjęć autoportretowych.

Aparat Panasonic DMC-TZ70


DMC-TZ70
Najwyższej klasy uniwersalny podróżny aparat fotograficzny z matrycą o większej czułości przy słabym oświetleniu oraz silnym zoomem optycznym. W czasie podróży sprawdza się w każdej sytuacji ― zarówno podczas robienia szerokokątnych statycznych i filmowych ujęć krajobrazu, jak i fotografowania odległych obiektów z teleobiektywem.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.113s.