Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Ponad 7 milionów zdjęć na Depositphotos


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 dzięki swojej budowie jest wyjątkowo odporny na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, takie jak kurz i woda?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Ponad 7 milionów zdjęć na Depositphotos
Dodał: Marcin Pawlak 21.05.2012
Internetowy bank zdjęć Depositphotos stał się dużym graczem na rynku. Posiadający polską wersję językową serwis to ciekawe miejsce dla kupujących i sprzedających fotografie i pliki graficzne. Serwis posiada też bezpłatny abonament na próbę i opcję darmowych zdjęć dla posiadaczy własnej WWW.


W ostatnim czasie coraz więcej osób interesuje się możliwością legalnego pobierania różnego rodzaju plików graficznych, które wykorzystuje się przy tworzeniu i rozwijaniu stron internetowych, produkcji reklam czy różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Skąd pozyskiwać takie właśnie pliki graficzne, zdjęcia i filmy wideo?


Warto zajrzeć na Depositphotos, czyli bank różnego rodzaju plików oferowanych na licencji royalty-free. Baza plików przekroczyła całkiem niedawno 7 milionów plików, dlatego jest w czym wybierać, a wszystko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Jeśli chcemy przetestować usługi Depositphotos i sprawdzić jak będą spisywać się odpowiednie pliki, warto jest skorzystać z darmowego abonamentu na próbę, w którym dostępna jest dla nas bezpłatna fotografia. Możemy pobierać przez 7 dni 5 zdjęć w ciągu dnia (oczywiście pliki są dowolnie wybrane z dostępnych w całej bazie i nie ma tu żadnych ograniczeń). Jeśli oferta okaż się dla nas odpowiednia, możemy wykupić sobie jeden z wielu abonamentów wedle naszych potrzeb.


Inna opcja na darmowe zdjęcia z Depositphotos
Jeśli mamy stronę o tematyce grafiki czy fotografii również możemy otrzymać od Depositphotos abonament, w którym będziemy mogli bezpłatnie pobierać różnego rodzaju pliki. Wystarczy, że zgłosimy się do serwisu i będziemy promować Depositphotos przez odpowiedni artykuł z odnośnikiem do strony internetowej. Rodzaj abonamentu, który zostanie dla nas przyznany zależy przede wszystkim od tego jak wartościowa jest nasza strona i ogólnie od indywidualnych ustaleń z serwisem Depositphotos.


Na zdjęciach możemy również zarobić
Depositphotos zapewnia nam również możliwość zarabiania na wykonywanych przez nas zdjęciach czy tworzonych na komputerze plików graficznych. W jaki sposób możemy zarabiać? Wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie, przejdziemy test, który składa się z kilku pytań i już możemy wgrywać nasze prace do serwisu. Oczywiście zarówno zdjęcia jak i pliki graficzne muszą spełniać odpowiednie wymagania, przede wszystkim wymagana jest wysoka rozdzielczość plików jak również staranne ich wykonanie. Jeśli posiadamy ciekawe pomysły i potrafimy robić przyzwoite zdjęcia możemy na jednym pliku zarobić nawet kilka dolarów w ciągu jednego dnia. Płatność otrzymujemy już za wgranie pliku do serwisu, ale również za każdą operacje wykorzystania, czyli kupienia naszego zdjęcia przez klientów Depositphotos.

Depositphotos: pl.depositphotos.com

Zobacz także:
Co to są banki zdjęć i jak zarobić na sprzedaży fotografii cz. 1
Lab.fotografuj.pl – zobacz, co możesz zrobić ze zdjęciem
Adobe Photoshop Lightroom 4 - co nowego?
Adobe Photoshop CS6 - co nowego dla fotografa?
Sony Handycam NEX-VG20, czyli jak z aparatu zrobić kamerę
Polska na weekend: PODLASIE - gdzieś tam za Bugiem
Zwycięzcy konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto 2012
Zorza polarna – jak i kiedy fotografować światło północy?
Jak fotografować w deszczu i mgle

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.7s.