Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Ostatnie dni Leica Street Photo


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Wartość przysłony f/1.0 nie jest graniczną (najmniejszą) wartością ciągu przysłon, i że istnieją obiektywy większej jasności niż 1:1.0?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Ostatnie dni Leica Street Photo
Dodał: Błażej Organisty 23.08.2016
Rozpoczęła się szósta edycja konkursu Leica Street Photo organizowanego przez Leica Camera Poland. Leica Street Photo prowokuje do wyjścia z domu, zrobienia dobrego zdjęcia. Tak dobrego, by jurorzy wybrali je do wystawy w Leica 6x7 Gallery Warszawa. Zgłoszenia do 25 sierpnia.


6. Leica Street Photo to konkurs skierowany do wszystkich zainteresowanych street photo. Uchwyć decydujący moment, zamknij historię w jednym zdjęciu i zgłoś się do udziału w konkursie. Na zwycięzców czeka prezentacja w galerii. Kliku laureatów poprzednich edycji Leica Street Photo zostało później nagrodzonych międzynarodowych konkursach, takich jak World Press Photo czy Leica Oskar Barnack Award.

Konkurs rozgrywa się na fanpage'u Leica Camera Poland w serwisie społecznościowym Facebook. Dedykowana aplikacja pozwoli w prosty sposób dodać zdjęcia do konkursu, podzielić się nimi ze znajomymi, a także polubić i skomentować inne nadesłane prace. Z tej żywej, wirtualnej galerii jury wyłoni 20 najciekawszych prac.

Każdy z uczestników może nadesłać od 1 do 5 fotografii. Technika wykonania fotografii jest dowolna, wszystkie prace powinny powstać po 1 lipca 2015, a tematyka musi mieć związek z fotografią uliczną.

Prace można zgłaszać do 25 sierpnia 2016 do godziny 23:59. Wyniki ogłoszone zostaną nie później niż 31 sierpnia. Wernisaż wystawy zwycięzców odbędzie się 2 września o godz 20.00

Skład jury: Ania Kłosek (fotograf), Beata Łyżwa-Sokół (fotoedytor, „Duży Format”), Stefano De Luigi (fotograf, VII Photo Agency), Chris Niedenthal (fotograf), Maciej Jeziorek (fotograf), Rafał Łochowski (Leica Gallery Warszawa).

Leica Street Photo


Laureaci poprzednich edycji to m.in.: Tomasz Lazar, Mateusz Sarełło, Adrian Wykrota, Damian Chrobak, Mariusz Janiszewski, Maciej Dakowicz, Izabela Urbaniak, Tomasz Ślesicki, Krzysztof Wierzbowski, Luc Kordas, Marek Lapis, Ania Kłosek, Marta Rybicka, Paweł Piotrowski, Angelika Wdowska, Wiktoria Wojciechowska, Jamie Howard, Kuba Kamiński, Jacek Szust, Filip Klimaszewski.

Zgłoszenia: r.welcometabs.com

Zobacz także:
Ostatnie dni konkursu Fotografuj.pl
Uliczna Bitwa Fotograficzna
6 OFF: Pokaż się
"Fotografia uliczna" – ostatni weekend!
Znani i mniej znani...
Red Bul Illume w Chicago
III Photo Summer Day
II Konkurs Fotograficzny KONCERT
startUP
#PtasieSny – ostatnie dni
Konkurs ''Makrofotograficzna majówka'' rozstrzygnięty!
Vaclav Havel. Obywatel-Prezydent
III Photo Summer Day
Nasze spotkania z przyrodą
Lipcowa odsłona konkursu My Olympus
Drzwi otwarte we Wrocławiu
Konkurs "Fotografia uliczna"
Międzynarodowy sukces Polaka
Wyniku konkursu "To My tworzymy Świat"
Konkurs Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku
Konkurs ''Wiosenny pejzaż'' rozstrzygnięty!

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.054s.