Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  "Po stronie natury" - ostatni dzień!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

"Po stronie natury" - ostatni dzień!
Dodał: Błażej Organisty 22.04.2016
Dobiega końca konkurs fotograficzny „Po stronie natury”, czyli słońce, woda, piękno polskich gór i lasów. Zaprezentuj piękne polskie krajobrazy i wygraj aparat fotograficzny lub wyprawę do Marok. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 22 kwietnia.


Byłam już na niejednym krańcu świata i zawsze podczas tych podróży towarzyszyła mi jedna myśl – świat jest naprawdę fascynujący! Konkurs fotograficzny “Po Stronie Natury” ma zachęcić do obserwacji i eksploracji piękna Polski – wyjaśnia Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska.

W ramach programu Po Stronie Natury, od 8 lat konsekwentnie przekonujemy Polaków, że warto dbać o środowisko naturalne i pokazujemy proste sposoby na to, jak każdy z nas w codziennym życiu może robić coś wartościowego dla przyrody. Konkurs ,,Po Stronie Natury” to doskonała okazja, aby docenić piękno polskich krajobrazów i zwrócić uwagę na to jak ważna jest troska o naturę – mówi Michał Schilbach z Żywiec Zdrój, jeden z jurorów konkursu.

Po stronie natury


Wszyscy miłośnicy fotografii mogą nadsyłać swoje prace do 22 kwietnia br. za pośrednictwem strony www.postronienatury.national-geographic.pl. Zdjęcia zgłoszone do konkursu będą oceniane przez jury, w którego skład wchodzą:
  • Martyna Wojciechowska - dziennikarka i podróżniczka, redaktor naczelna magazynu National Geographic Polska oraz National Geographic Traveler,
  • Marcin Dobas, ratownik GOPR, płetwonurek. Specjalizuje się głównie w zdjęciach podróżniczych, krajobrazowych i przyrodniczych,
  • Michał Schilbach, Starszy Kierownik Marki, Żywiec Zdrój SA, od kilkunastu lat zawodowo związany z marketingiem. Krakowianin, zakochany w polskich górach.

Nagrodami w konkursie „Po stronie natury” oprócz publikacji zdjęć na łamach National Geographic Polska, są:
  1. miejsce: Aparat Fotograficzny Fujifilm X-T1 z obiektywem Fujinon XF18-135mm
  2. miejsce: fotowyprawa do Maroko.
  3. Wyróżnienia: 10 kompletów książek National Geographic: Marcin Dobas, Fotowyprawy, czyli 9 opowieści oraz Marcin Kydryński, Lizbona. Muzyka moich ulic.

Każdy uczestnik może przesłać do 15 fotografii. Każde zdjęcie musi posiadać: tytuł, opis, miejsce jego zrobienia oraz rok, w którym zostało wykonane. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania zdjęć znajdują się w regulaminie konkursu.

Konkurs fotograficzny „Po stronie natury” jest elementem programu, w ramach którego Żywiec Zdrój już od 2009 roku wspólnie z partnerami podejmuje działania na rzecz środowiska naturalnego i edukuje, jak dbać o otaczającą nas przyrodę. Celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania tematyką troski o naturę. Konkurs ma również poszerzyć świadomość społeczną na temat programu „Po stronie natury”.

Więcej informacji: www.postronienatury.national-geographic.pl

Zobacz także:
Sony World Photography Awards 2016
Znamy datę Fotofestiwalu
BZ WBK Press Foto 2016
Slajdy w Lunie wrócą po świętach
Długie życie fotografii
Śląska Fotografia Prasowa 2015 - wyniki
Trwa 7. Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny Głębia Spojrzenia
Dołącz do Krakow Photo Fringe 2016
Polacy wyróżnieni w konkursie Sony
Konkurs ''Fotograficzne abstrakcje'' rozstrzygnięty!
7. Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny Głębia Spojrzenia
Marcowa odsłona konkursu Olympusa
Konkurs Fotografuj.pl trwa do czwartku!

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.84s.