Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Jeden na Jednego – warsztaty


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Jeden na Jednego – warsztaty
Dodał: Błażej Organisty 23.09.2016
Firma Panasonic organizuje warsztaty fotograficzne z ambasadorem marki Lumix, Emilem Bilinskim. Wydarzenie już w sobotę, 24 września, w warszawskim Cudzie nad Wisłą.


Panasonic ma propozycje dla wszystkich entuzjastów fotografii. W najbliższą sobotę w warszawskim lokalu Cud Nad Wisłą będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Ambasadora marki Lumix, Emila Bilinskiego.

Temat warsztatów: „Jeden na jednego – wskazówki i sztuczki w pracy z obrazem. Co zrobić jeśli...”

Podczas wydarzenia ambasador Lumix podzieli się swoją wiedzą na temat pracy fotografa i zaprezentuje swoje umiejętności. Dodatkowo przedstawi pomysły na to, jak sobie radzić w sytuacjach wymagających kreatywności.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy wcześniej zgłoszą swoje uczestnictwo i dołączą do wydarzenia na Facebooku. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas warsztatów będzie możliwość zapoznania się ze sprzętem marki Lumix. Producent zaprezentuje między innymi aparaty: TZ100, LX100 czy FZ300. Oprócz tego pokazane zostaną obiektywy m.in. 12-60 mm, 35-100 mm.

Jeden na Jednego


Emil Bilinski niezwykle ceni sobie aparaty marki Lumix. Na co dzień pracuje z Lumix GX8 i GX80, z których możliwościami również będzie można się zapoznać. – Lumix GX8 to doskonały sprzęt cechujący się niezwykłą czułością i fantastycznymi funkcjami. Kompaktowy rozmiar i perfekcyjne wykonanie. Nawet elektryczny viewfinder – rozwiązanie, do którego wcześniej nie miałem przekonania – jest niesamowitej jakości. Praca z tym aparatem to nie tylko ogromna przyjemność, ale pełen profesjonalizm – przyznaje Emil Bilinski.

Emil Bilinski jest absolwentem Graphische Bundes Lehr-und Versuchsanstalt w Wedniu. Jednak to praca w KunstHausWien, gdzie poznał i współpracował ze sławnymi fotografami: Anne Leibovitz, Davidem LaChapelle, Peterem Lindberghem czy Herbem Ritssem, rozbudziła w nim prawdziwą pasję do fotografii.

Lubię eksperymentować, łączyć fotografię z grafiką, bawić się obrazem i światłem. Poszukuję ciekawych efektów używając do tego najnowocześniejszych narzędzi – zdradza fotograf.

Fotografią profesjonalną zajmuje się od 2003 roku. Zanim w 2009 roku na stałe wrócił do Polski, wiele lat podróżował po świecie w poszukiwaniu inspiracji i kolejnych doświadczeń zawodowych.

Więcej informacji: www.panasonic.pl

Zobacz także:
BZ WBK Press Foto 2016 we Wrocławiu
Jutro wernisaż w Asymetrii
LUX wernisaż w piątek
Prezentacja katalogu Gilada Ratmana
Konkurs ''Fotografia uliczna'' rozstrzygnięty!
Pokaz zdjęć w Tychach
Znamy jury Sony World Photography Awards 2017
Widzi-mi-się, czyli fotografia dla dzieci
Dziś dwa wernisaże
Kobiece akty Wantucha
Otwarcie Irlandii
Dziś wernisaż w Łodzi
nieDOKończone – ostatni dzwonek
Moje Podróże Małe i Duże
Martwe z natury – wernisaż w piątek

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.911s.