Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Adobe wprowadza nowe wersje oprogramowania Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Adobe wprowadza nowe wersje oprogramowania Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11
Dodał: Przemysław Imieliński 25.09.2012
Nowe interfejsy użytkownika i innowacyjne funkcje ułatwiają edycję, porządkowanie i udostępnianie plików foto i wideo.


Firma Adobe przedstawiła rozwiązania Adobe Photoshop Elements 11 i Adobe Premiere Elements 11 – nowe wersje swoich najlepiej sprzedawanych produktów konsumenckich do edycji zdjęć i filmów. Photoshop Elements 11 to kompleksowe oprogramowanie ułatwiające edycję, porządkowanie i udostępnianie fotografii, natomiast Premiere Elements 11 umożliwia tworzenie amatorskich filmów na profesjonalnym poziomie. Oba te rozwiązania, sprzedawane w pakiecie lub jako samodzielne produkty, oferują rozbudowane, łatwe w obsłudze narzędzia, za pomocą których można w prosty sposób uatrakcyjnić zdjęcia i nagrania wideo oraz udostępnić je rodzinie i przyjaciołom. Zarówno Photosop Elements 11, jak i Premiere Elements 11 są dostępne w wersjach przeznaczonych dla systemów operacyjnych Windows i Mac.
 
"Zdjęcia i filmy to utrwalone chwile, którymi można podzielić się z innymi" – mówi Lea Hickman, wiceprezes ds. produktów w dziale Creative Consumer Business w firmie Adobe. – "Rozbudowane, ale przyjazne i łatwe w obsłudze rozwiązania Photoshop Elements 11 i Adobe Premiere Elements 11 pobudzają kreatywność. Każdy może nadać swoim wspomnieniom najpiękniejszą i najciekawszą formę".

Photoshop Elements 11 – bogaty zestaw narzędzi do edycji fotografii
Dzięki rozbudowanym opcjom edycji, od szybkich poprawek po nieograniczone wręcz funkcje kreatywne, każde zdjęcie może zrobić duże wrażenie:
  • Całkowicie zmodyfikowany, przyjazny interfejs użytkownika oparty na tym samym silniku, co Adobe Photoshop – branżowy standard cyfrowego przetwarzania obrazów, oferuje łatwe w obsłudze tryby edycji Quick, Guided i Expert, opcje dostępne za pomocą jednego kliknięcia, praktyczny pasek działań oraz duże, wyraźne ikony. Photoshop Elements pomaga użytkownikom wyciągnąć ze swoich zdjęć jak najwięcej.
  • Zdjęcia można porządkować według osób, miejsc (z wykorzystaniem funkcji geotagowania dostępnej w serwisie Mapy Google) lub wydarzeń w sposób łatwy i intuicyjny.
  • Opcje edycji New Guided Edits ułatwiają stosowanie profesjonalnych efektów, takich jak technika tilt-shift (pochylenie i przesunięcie osi optycznej), winiety oraz high-key i low-key).
  • Nowe filtry: Comic, Graphic Novel oraz Pen & Ink pobudzają kreatywność i umożliwiają przekształcenie zwykłych zdjęć w oryginalne rysunki.
  • Inteligentna technologia zaczerpnięte z programu Photoshop umożliwia "wycinanie" obiektów z różnych fotografii. Gotowe zdjęcia można łatwo udostępniać pocztą elektroniczną, w serwisach Facebook, YouTube i Vimeo oraz wielu innych kanałach

Premiere Elements 11 – łatwość obsługi, profesjonalna jakość filmów
Dzięki zautomatyzowanym opcjom edycji można tworzyć atrakcyjne filmy z profesjonalnymi efektami w bardzo prosty sposób:
  • Nowy, udoskonalony interfejs użytkownika oferuje wiele funkcji dostępnych również w interfejsie Photoshop Elements 11.
  • Duży wybór znakomitych efektów wizualnych, przejść, tematów, tytułów, menu dyskowych oraz profesjonalnych opcji obróbki obrazu i dźwięku gwarantuje, że każdy film będzie wyjątkowy.
  • Za pomocą opcji FilmLooks można łatwo nadać amatorskim nagraniom wideo styl niczym hollywoodzkich produkcji. Dostępne są takie funkcje, jak spowalnianie i przyspieszanie ruchu, wprowadzanie i dostosowywanie kolorów za pomocą suwaka oraz mieszanie kolorów zapewniające płynne przejścia. Opcja Quick Presets umożliwia szybkie wprowadzanie poprawek.
  • Gotowe dzieło można zaprezentować w serwisie Vimeo, korzystając z wbudowanej funkcji udostępniania plików

Ceny i dostępność
Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 11 i Adobe Premiere Elements 11 do systemów operacyjnych Windows i Mac jest już dostępne w serwisie www.adobe.com. Wkrótce będzie je można również nabyć u autoryzowanych resellerów produktów Adobe. Pakiet Photoshop Elements 11 & Premiere Elements 11 można kupić po sugerowanej cenie detalicznej 125 EUR (103 EUR w przypadku aktualizacji), a Photoshop Elements 11 lub Premiere Elements 11 jako samodzielne produkty – po 83 EUR (68 EUR w przypadku aktualizacji).
 
Informacje o innych wersjach językowych produktów, a także cenach, aktualizacjach i opcjach wsparcia są dostępne pod adresem Adobe.com/pl/. Bezpłatne instruktażowe filmy wideo można obejrzeć w kanale Adobe TV.

Cenniki edukacyjne dla uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i pracowników placówek edukacyjnych oraz szkół wyższych można otrzymać u autoryzowanych resellerów (lub sprzedawców) produktów Adobe dla sektora edukacji. Więcej informacji o licencjach grupowych dla placówek edukacyjnych i szkół wyższych można znaleźć pod adresem www.adobe.com.
 
Lista partnerów sprzedających na rynek edukacji znajduje się na: adobedealreg.force.com

Strona producenta: www.adobe.com

Zobacz także:
Adobe Camera RAW 7.2 i Adobe Lightroom 4.2
Adobe Photoshop Touch bezpłatnie w Samsung GALAXY Note 10.1
Adobe Photoshop Lightroom 4 - co nowego?
Adobe Photoshop CS6 - co nowego dla fotografa?
Warsztat: zdjęcie jak z horroru
WARSZTAT: Gruszki na wierzbie, czyli podstawy fotomontażu w Photoshopie
Adobe Photoshop Elements 8 PL – co nowego?
Warsztat: Tryptyk z jednego zdjęcia w Photoshop Lightroom 2
Recenzja: Adobe Photoshop Elements 7
Warsztat: Usuwanie niepożądanych elementów obrazu
Warsztat: Mała głębia ostrości na zdjęciach z kompaktów
Warsztat: Efektowny kolaż zdjęć
Warsztat: Zdjęcie z kolekcji dziadka
Warsztat: Dodawanie daty na zdjęciach w IrfanView
Adobe Lightroom – ciemnia cyfrowego fotografa, cz. V
Warsztat: Korekta zniekształceń geometrycznych w Photoshopie CS2/CS3
Warsztat: Poprawianie ekspozycji fragmentów zdjęcia w Photoshopie
Warsztat: Szybkie tonowanie zdjęć w programach graficznych
Warsztat: Korekta tonalna zdjęć w programie graficznym

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 4.171s.