Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  FILM VIDEO FOTO coraz zbliżej


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Zaprezentowany w 2003 roku Olympus E-1 był pierwszą lustrzanką należącą do systemu Cztery Trzecie – zaprojektowanego od podstaw w pełni cyfrowego standardu SLR?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

FILM VIDEO FOTO coraz zbliżej
Dodał: Błażej Organisty 01.04.2016
W terminie 7-9 kwietnia 2016 jak co roku Łódź stanie się stolicą fotografii i filmowania. Przez 3 dni swoje święto będą mieli wszyscy ci, których pasją jest uwiecznianie rzeczywistości w kadrze zdjęciowym i filmowym. Targi FILM VIDEO FOTO są największą imprezą wystawienniczą branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja wydarzenia stworzy niepowtarzalną okazję poznania nowości oferowanych przez polskich i światowych producentów, dystrybutorów sprzętu i usługodawców.


Na odwiedzających czekać będą nowości z branży oraz atrakcyjny program imprez towarzyszących. Termin najbliższej edycji warto zatem już dzisiaj wpisać do kalendarza obowiązkowych wydarzeń roku 2016.

FILM VIDEO FOTO


Jak co roku podczas FILM VIDEO FOTO goście będą mogli zapoznać się z nowymi produktami i technologiami z zakresu fotografii, filmu, cyfrowej obróbki obrazu i postprodukcji. Nowością tegorocznej edycji targów będą technologie multimedialne - wystawcy zaprezentują multimedialne urządzenia mobilne, multimedialne centra rozrywki oraz urządzenia i rozwiązania z zakresu digital singage.

FILM VIDEO FOTO


Targi FILM VIDEO FOTO są miejscem prezentacji nowości i nowinek technologicznych ale także platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, które niekoniecznie dostępne są w Internecie. Impreza będzie obfitowała w urozmaicony program warsztatów i seminariów skierowany zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów i amatorów. Nie zabraknie również wystaw zdjęć i spotkań ze znanymi fotografami podczas których dzielić się będą z publicznością swoimi umiejętnościami i doświadczeniami.

FILM VIDEO FOTO


Z myślą o miłośnikach fotografowania prowadzony jest czteroetapowy konkurs fotograficzny „Metamorfozy Łodzi w czterech porach roku” o tytuł GRAND PRIX FILM VIDEO FOTO. Więcej informacji o konkursie na naszym portalu TUTAJ. Wystawcy zaś konkurować będą w Konkursie o Złoty Medal FVF na najlepszy produkt prezentowany podczas Targów.

FILM VIDEO FOTO


Podobnie jak w latach ubiegłych pierwszy dzień imprezy przeznaczony będzie wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B.

Termin: 7-9 kwietnia
Miejsce: Hala Expo w Łodzi
Więcej informacji: www.filmvideofoto.pl i www.targi.lodz.pl

Zobacz także:
Uroki zimy – ostatnia szansa!
Gruzja w Lunie
Poznań Photo Diploma Award 2015
Canon prezentuje EOS-1D X Mark II
Ostatni tydzień wystawy zdjęć Wandy Rutkiewicz
Konkurs Przyroda Ojczysta
Trójmiejskie Spotkanie z Fotografią
Konkurs fotograficzny w ramach FILM VIDEO FOTO
Pokaz o Rumunii
Targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi
Obóz fotograficzny dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach
Olympusa PEN-F wchodzi na rynek!
Konkurs Świeć się z Energą rozstrzygnięty!
"Mój Zamość" - wernisaż w piątek
Spotkanie z Marcinem Dobasem
Fotograficzna interpretacja Lema
Firlej w Firleju

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.835s.