Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

PIXMA G4400
Dodał: Błażej Organisty 05.12.2016
Firma Canon zaprezentowała nowe urządzenie 4 w 1 PIXMA G4400. Jest to najnowszy model z serii urządzeń drukujących z opracowanym przez Canon systemem stałego zasilania w atrament.


Canon wprowadza do sprzedaży nowe urządzenie 4 w 1 z możliwością uzupełniania atramentów – PIXMA G4400. System CISS (Continuous Ink Supply System) pozwala na wydruk dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Jest to produkt stworzony z myślą o użytkownikach domowych lub małych biurach.

Na jednym zestawie pojemników z atramentem można wydrukować do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli, co przekłada się na niski koszt wydruku strony. Nowe urządzenie oferuje także wysoką jakość wydruków. Czarny atrament pigmentowy sprawia, że tekst jest wyrazisty, a kolorowe atramenty barwnikowe odpowiadają za żywe kolory na dokumentach i zdjęciach.

Canon PIXMA G4400


PIXMA G4400 została wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy, który ułatwia i przyspiesza skanowanie, faksowanie oraz kopiowanie dokumentów.

PIXMA G4400 posiada system głowicy drukującej FINE, który odpowiada za szybkość pracy oraz wysoką jakość. Zastosowano także technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, co gwarantuje niezawodność podczas druku większych ilości dokumentów.

Wydruki wyróżniają się wysoką szczegółowością i płynnymi przejściami kolorów, co ma szczególne znaczenie w przypadku drukowania barwnych grafik czy zdjęć bez obramowania w formacie 10x15 cm, czy kwadratowych odbitek 13x13 cm.

Dzięki temu, że pojemniki na atrament zostały zintegrowane z urządzeniem i umieszczone z przodu, na bieżąco można monitorować poziom tuszu. Specjalnie zaprojektowane buteleczki z atramentem ułatwiają szybkie uzupełnianie, gdy jest to konieczne. PIXMA G4400 została wyposażona w wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę, pozwala skonfigurować opcje łączności, a także informuje czy atrament został uzupełniony poprawnie.

Canon PIXMA G4400


PIXMA G4400 została wyposażona w łączność Wi-Fi ze wsparciem dla Apple Airprint, Mopria dla Android, Windows 10 Mobile. Do bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych można także wykorzystać aplikację Canon PRINT dla systemów iOS i Android. Co więcej, zeskanowane dokumenty można przesyłać bezpośrednio do połączonego urządzenia.

Za pośrednictwem chmury i aplikacji Canon PRINT dokumenty i zdjęcia można drukować z dowolnego miejsca. Nowa PIXMA pozawala także na zdalne drukowanie z popularnych serwisów, takich jak Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox i innych.

PIXMA G4400 jest kompatybilna z programem Canon Easy-PhotoPrint+. Oprogramowanie dostępne jest z poziomu tabletów lub przeglądarki internetowej i pozwala edytować zdjęcia przed wydrukiem, a także skorzystać z szablonów, takich jak np. kalendarze czy pocztówki. Urządzenie oferuje oprogramowanie Canon do porządkowania i drukowania zdjęć – My Image Garden. Z kolei korzystając z komputera czy urządzeń mobilnych można także wejść do kreatywnego świata Creative Park, gdzie dostępne są tysiące inspirujących szablonów czy wycinanek.

Canon PIXMA G4400


Kluczowe cechy:
  1. Urządzenie wielofunkcyjne 4w1, ADF na 20 arkuszy.
  2. Niskie koszty druku i wysoka wydajność: do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli.
  3. Łączność Wi-Fi; druk z chmury i urządzeń mobilnych.
  4. Zdjęcie w formacie 10x15 cm bez marginesów drukowane w ok. 60 s.
  5. Czarny atrament pigmentowy i barwnikowe tusze kolorowe: wysoka jakość wydruków; wyraźny i ostry tekst, żywe kolory.
  6. Wyświetlacz LCD dla łatwej i szybkiej obsługi.

Strona producenta: www.canon.pl

Zobacz także:
Nowe drukarki od Epson
Canon na targach Photokina
Nowy obiektyw Canon
Podwójna premiera Canon
Drukuj zdjęcia na nowym papierze Epson
Jesienne promocje Canon
PIXMA, czyli nowe drukarki Canon
Nowe kamery 4K od Canon
Fotolia na Festiwalu Druku i Marketingu
Premiera kamery Canon
Canon przedstawia nową kartę
Canon dziś prezentuje także nowe obiektywy
Canon EOS 5D Mark IV – premiera aparatu

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.727s.