Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Nowy cyfrowy system drukujący od Xerox


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowy cyfrowy system drukujący od Xerox
Dodał: Błażej Organisty 23.04.2015
Nowe systemy drukujące Xerox Color 800i/1000i zostały wyposażone w stację z dodatkowym kolorem i system drukowania z wysoką prędkością. Zastosowana technologia Full Width Array umożliwia realizację większej ilości zleceń przy jednoczesnej automatyzacji zarządzania barwą, a także znacząco obniża koszty.


Xerox Color 800i/1000i to przede wszystkim szybkość wydruku – systemy umożliwiają produkcję 100 stron na minutę na podłożach o gramaturze do 350 g/m2. Mogą one realizować więcej zleceń dzięki wbudowanemu systemowi Full Width Array który kontroluje jakość reprodukcji kolorów oraz dokładność pasowania.

Systemy umożliwiają druk dokumentów z płynnymi przejściami tonalnymi i doskonałą jakością drobnych szczegółów. To wszystko dzięki tonerowi produkowanemu w technologii agregacji emulsyjnej (EA).Toner typu EA, gwarantuje niską temperaturę topnienia a tym samym utrwalania. Funkcje automatycznego przełączania tacy oraz usuwania zacięć i ładowania podczas pracy sprawiają, że maszyna pracuje w trybie zapewniającym najwyższą wydajność. Dodatkowo, możliwa jest precyzyjna rejestracja awers do rewers – strona po stronie, nakład po nakładzie, dla wszystkich tac.

Nowy system drukujący Xerox


Dzięki nowym metalicznym tonerom: srebrnemu i złotemu, istnieje możliwość druku zaawansowanych prac. Paletę możliwości poszerza opcja uzyskania efektu przestrzennego zadruku, dzięki wielokrotnemu przebiegowi.

Zastosowana technologia pasa utrwalającego w systemach Color 800i/1000i zapewnia wybór gamy nośników do wydruku ze stałą prędkością, w rozdzielczości 2400x2400 dpi z możliwością wyboru rodzaju rastra. Systemy Color 800i/1000i mogą być wyposażone są w FreeFlow Core, który automatyzuje poszczególne etapy procesu druku. Wspiera również komunikację i integrację pomiędzy różnymi systemami drukarni. Dodatkowo dzięki rozwiązaniu do wykańczania IntegratedPLUS możliwe jest zautomatyzowanie przepływu zadań wydruku na kolejnych etapach, aby produkować więcej oraz taniej.

www.xerox.com

Zobacz także:
Panasonic pokazał nowe kamery na targach w Las Vegas
FDR-AX33 – nowa Handykam 4K Sony
Bezprzewodowa kamera Sony PWX-X500
Bezprzewodowe innowacje Sony
BenQ przygotował monitor 4K2K dla projektantów i grafików
Nowe filtry Hoya już na polskim rynku
Wydruk na płótnie z nową drukarką Epson
Drukowanie zdjęć w 47 sekund!
Siedem nowych projektorów od Epson
Olympus Tough TG-860 – doskonały dla sportowców
Latem ukaże się nowy STYLUS od Olympusa
Nowe drukarki Epsona bez kartridży!
Na wakacje nie zapomnij zabrać nowych aparatów Sony

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.707s.