Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Cashback Nikona


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 jest w chwili obecnej jedynym modelem aparatu łączącym w sobie mechanizmy mechanicznej stabilizacji matrycy, ochrony przed kurzem, Live View oraz obrotowego wyświetlacza LCD?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Cashback Nikona
Dodał: Błażej Organisty 15.12.2016
"Jestem zimowym cudem" to kolejna edycja promocji cashback organizowana przez Nikon Polska. Promocyjny asortyment będzie dostępny od 14 października 2016 roku do 15 stycznia roku 2017. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 stycznia.


Aby wziąć udział w nowej akcji Nikona „Jestem zimowym cudem”, wystarczy zdecydować się na zakup produktu objętego promocją, a następnie wysłać zgłoszenie tradycyjną pocztą lub poprzez stronę nikon.pl/promocje. Do zgłoszenia powinny zostać dołączone kupon promocyjny oraz dwie kopie: dowodu dokonania zakupu i karty gwarancyjnej.

W przypadku obiektywów zwroty gotówki wynoszą od 220 do 1290 zł, lustrzanek – od 220 do 430 zł. Należy jednak pamiętać o tym, że uczestnik może otrzymać cashback za maksymalnie 4 produkty kupione w okresie promocji, w tym 3 obiektywy i 1 lustrzankę. Dla tych, którzy wybiorą lustrzankę i obiektyw został przewidziany specjalny bonus – zwrot od 220 do 860 zł podyktowany modelem obiektywu.

Jestem zimowym cudem


Oferta promocyjna uwzględnia obiektywy NIKKOR oraz lustrzanki o formatach DX i FX – zarówno w zestawach z obiektywami, jak i oddzielnie. Wśród nich znajduje się AF-S NIKKOR 300 mm f/2.8G IF-ED VRII, niewielki gabarytowo obiektyw o zaskakująco długiej ogniskowej, a jednocześnie dość dużym otworze względnym, dzięki czemu można wykonać wysokiej jakości zdjęcia, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Z kolei AF-S DX NIKKOR 17-55 mm F2.8G IF-ED to standardowy bardzo jasny obiektyw zmiennoogniskowy dla lustrzanek cyfrowych typu DX. Oprócz tego można wybrać między innymi niezwykle precyzyjną lustrzankę D810 (FX) o wysokiej sprawności autofokusa lub lustrzankę D7200 (DX), która umożliwia optymalne ustawienie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie –3 EV oraz dysponuje technologią ułatwiająca dzielenie się zdjęciami.

Szczegóły i regulamin promocji: www.nikon.pl

Zobacz także:
Konkurs Akademii Nikona
Jesienne promocje Canon
Nikon Photo Contest 2016–2017
Co pokaże Nikon na targach w Kolonii?
EISA: Nikon D500 wyróżniony
Nikon prezentuje nowe obiektywy
Premiera lustrzanki Nikon
Nowy obiektyw Nikon
Promocja lamp Quadralite
Premiera lornetek Nikon
Nikon prezentuje nowe lunety
Promocja Olympus

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Zdjęcie zrobione przez...

Ten konkurs to zachęta do eksperymentów. Czekamy na Wasze niebanalne zdjęcia wykonane przez: okno, filtr, szybę, kawałek lodu, a nawet otwór w murze lub dziurkę od klucza.
Zdjęcie zrobione przez...
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[16.01.2018]
Autor:
Wiatr9
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.404s.