Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe obiektywy i flesze na FVF


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe obiektywy i flesze na FVF
Dodał: Błażej Organisty 06.04.2016
Firma Next77 – wyłączny dystrybutor na Polskę marek Tokina, Hoya, Quadralite (wcześniej Quantuum), Genesis oraz Cokin – zaprasza na XIX Targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi, gdzie zaprezentuje kilka nowości sprzętowych. Targi odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2016.


Już 7 kwietnia na łódzkich targach FILM VIDEO FOTO firma Next77 zaprezentuje nowa markę obiektywów Irix, oraz dwa nowe obiektywy japońskiego producenta Tokina AT-X 14-20 mm F2 PRO DX i AT-X 24-70 F2.8 PRO FX. To jednak nie koniec nowości. Wraz z rebrandingiem marki Quantuum, która od tej pory będzie nosić nazwę Quadralite, wejdzie do sprzedaży plenerowa lampa studyjna Atlas 600 TTL i radiowy sterownik lamp Navigator X. Reporterskie lampy Reporter 360 TTL i Stroboss 60 będą dostępne pod nowym logotypem. Z kolei asortyment marki Genesis, oferującej dotąd głównie akcesoria filmowe, zostanie poszerzony o nową linię produktów dedykowaną fotografom. Będzie w niej można znaleźć statywy, monopody, płytki szybkiego montażu i specjalistyczne głowice do różnych zastosowań.

FILM VIDEO FOTO


Nowa marka obiektywów - Irix
Irix to efekt międzynarodowej współpracy fotografów, inżynierów oraz pasjonatów fotografii. Podczas targów zostanie zaprezentowany model 15mm f/2.4 – superszerokokątny obiektyw manualny przeznaczony do matryc pełnoklatkowych, który wkrótce trafi do sprzedaży oraz zapowiadany jako kolejny, obiektyw Irix 11mm f/4.0. Next77 został oficjalnym dystrybutorem tej nowej marki w Polsce.

Jasne zoomy od Tokiny
Pierwszą nowością od japońskiego producenta optyki jest pełnoklatkowy obiektyw AT-X 24-70 mm F2.8 PRO FX, dostępny z mocowaniami Canon EF lub Nikon F. Został wyposażony w szybki i bezgłośny mechanizm autofocusa – SDM (Silent-Drive-Module) oraz wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne. Nowa, zastrzeżona konstrukcja Tokiny składa się z 15 elementów optycznych, które pozwoliły wyeliminować takie wady optyczne, jak aberracja chromatyczna czy dystorsja. Drugą nowością prezentowaną podczas targów będzie obiektyw Tokina AT-X 14-20 F2 PRO DX. Przeznaczony do matryc APS-C, jest najjaśniejszym obiektywem wyprodukowanym przez Tokinę.

Od teraz – Quadralite
Wszystkie produkty Quantuum oraz lampy błyskowe Genesis wraz z akcesoriami zostaną zgrupowane i będą sprzedawane pod nową marką – Quadralite. Zmiany wprowadzono po to, aby ujednolicić ofertę i uniknąć niepotrzebnego zamieszania, jakie wprowadzał podział. Podczas targów firma Next77 zaprezentuje również dwa całkowicie nowe produkty Quadralite – plenerową lampę studyjną Atlas 600 TTL, która wspiera tryb automatycznego pomiaru światła błyskowego TTL w aparatach, oraz Navigator X, umożliwiający bezprzewodową kontrolę lamp błyskowych Quadralite.

Genesis Base – nowy dział dla fotografów
Genesis ogłasza utworzenie nowej linii produktów, zadedykowanej w całości fotografom. Oferta marki została rozszerzona o statywy, monopody, płytki szybkiego montażu, uchwyty do szybkozłączek, specjalistycznej głowice, odbiorniki GPS. Na wszystkie produkty z linii Base udzielana jest 6-cioletnia gwarancja.

Więcej informacji: www.targi.lodz.pl

Zobacz także:
Medikon na targach Film Video Foto
Quadralite na targach FVF 2016
FILM VIDEO FOTO już w tym tygodniu
FILM VIDEO FOTO coraz zbliżej
Konkurs fotograficzny w ramach FILM VIDEO FOTO
Targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.546s.