Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe monitory Philips


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Już w 1965 roku Canon zaprezentował lustrzankę małoobrazkową (model Pellix) ze stałym, półprzepuszczalnym lustrem?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe monitory Philips
Dodał: Błażej Organisty 04.08.2016
Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów Philips, zaprezentuje na targach IFA 2016 nowe modele i towarzyszące im innowacyjne technologie. Targi odbędą się w dniach 2–7 września w Berlinie.


W nowej gamie produktów znajdą się m.in. największy zakrzywiony model 4K na rynku oraz wyświetlacze z technologią UltraColor, w tym zakrzywiony monitor z serii domowej. Nie zabraknie również wyświetlacza dbającego o bezpieczeństwo użytkowników w sieci wyposażonego w funkcję kamery pop-up oraz monitorów z ultracienką ramką i eleganckim wykończeniem.

Największy zakrzywiony monitor 4K
40-calowy zakrzywiony wyświetlacz to największy monitor o rozdzielczości 4K, a zarazem najnowszy zakrzywiony model firmy Philips. Wyposażony w bardzo cienką ramkę, maksymalizuje komfort oglądania oraz dostosowuje powierzchnię wyświetlania do potrzeb użytkownika. W konsekwencji monitor pozwala na większe skupienie się na wyświetlanej treści, szczególnie przy pracy wymagającej koncentracji oraz w grach. Dodatkowe wrażenia zapewniają zintegrowane głośniki generujące dźwięk wysokiej jakości.

Nowe monitory Philips


Na pokazie zostanie przedstawiony również 34-calowy ultracienki monitor Quad HD z możliwością regulacji jego wysokości oraz wbudowanymi głośnikami DTS.

Ochrona bezpieczeństwa z kamerą pop-up
Wiele z przedstawionych produktów i technologii zadedykowano sektorowi B2B, szczególnie tym, którzy dbają o cyberbezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie. Debiutantem na targach IFA 2016 będzie pierwszy w gamie produktów Philips monitor z wysuwaną (w zależności od potrzeb użytkownika) kamerą, która chowa się w ramie modelu, gdy nie jest aktualnie potrzebna. Tego typu rozwiązanie ma na celu uniemożliwienie hakerom dostępu do podglądu przestrzeni biurowej za pośrednictwem kamery.

Nowe monitory Philips


W tematyce łączności na poziomie profesjonalnym zostanie zaprezentowany również model gwarantujący niezwykle szybki transfer danych za pośrednictwem jednego złącza nowej generacji USB typu C.

Technologia UltraColor i jakość UltraSlim
Na targach IFA zadebiutują również monitory z serii C7, wyposażone w jak dotąd najcieńsze obramowanie ekranu w modelach Philips. Dzięki zastosowaniu technologii UltraColor wyświetlane kolory są jeszcze bardziej realistyczne. Niezwykle smukła konstrukcja sprawia, że wyświetlacz skupia na sobie wzrok użytkownika. Minimalnej grubości obramowanie występujące z trzech stron pozwala na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni. Ustawienie kilku monitorów w jednej linii tworzy nieprzerwaną wyświetlaną powierzchnię, co idealnie sprawdzi się podczas prezentowania wyników finansowych lub tabel.

Ultracienkie ramki z czterech stron
Użytkownicy wymagający jeszcze większej przestrzeni roboczej z pewnością będą zainteresowani najnowszą linią C6, którą wyposażono w ultracienkie ramki z czterech stron monitora. 23,8-calowy monitor Full HD oraz 27-calowy model Quad HD oferują eleganckie wykończenie i nietuzinkowy design.

Monitory z serii E8 i E7 z technologią UltraColor
Podczas targów zadebiutuje seria E8, czyli najnowsze modele Quad HD z technologią UltraColor w wersji 23,8- i 27-calowej. Na stoisku Philips znajdą się również zakrzywione modele Full HD, w wersji 27- i 31,5-calowej. Szeroka paleta barw oraz technologia UltraColor znacznie zwiększają zakres dostępnych kolorów. Pokrycie 90%-95% palety NTSC w odróżnieniu od 72% w innych modelach tego typu sprawia, że kolory są jeszcze bardziej zbliżone do prawdziwych, a użytkownik może cieszyć się naturalnymi odcieniami zieleni, żywą czerwienią i głębią niebieskich barw. Monitory dostępne są w przystępnym przedziale cenowym. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest cyfrowy dźwięk pochodzący z wbudowanych głośników. Cienka konstrukcja wpasowuje się idealnie w nowoczesną przestrzeń mieszkalną.

Nowe monitory Philips


Monitory z serii E7 także zostaną przedstawione podczas wystawy, w wersji 24-, 27- i 31,5-calowej.

Nowe monitory Philips będą dostępne dla publiczności na targach IFA 2016 w hali nr 22.

Więcej informacji: www.lcdmonitors.philips.com

Zobacz także:
Philips prezentuje nowe monitory UltraColor
Dwa nowe monitory AOC AGON
Premiera monitora EIZO
Nowy monitor AOC
Premiera monitora Philips
Nowy monitor od AOC
Nowy monitor AOC. Nie tylko dla graczy
Nowy monitor Philips
TIPA – Best Photo Monitor

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.598s.