Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Philips prezentuje nowe monitory UltraColor


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Philips prezentuje nowe monitory UltraColor
Dodał: Błażej Organisty 26.07.2016
Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą monitorów Philips, przedstawia najnowsze monitory z technologią UltraColor. 24-calowy 246E7QDAB oraz 27-calowy 276E7QDAB charakteryzują się szerokim spektrum wyświetlanych kolorów, rozdzielczością Full HD oraz designem w oprawie w odcieniach czerni. Monitory zostały wyposażone we wbudowane głośniki z cyfrowym dźwiękiem.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Technologia UltraColor gwarantuje doskonałą jasność i głębię kolorów. Wyświetlacz pokrywa 85% przestrzeni kolorów NTSC, w odróżnieniu od standardowego pokrycia na poziomie 72%. W przeciwieństwie do typowych ulepszeń zmieniających balans bieli tylko programowo, innowacyjna technologia UltraColor pozwala na bezpośrednie sterowanie ciekłymi kryształami w panelu na poziomie chemicznym.

246E7QDAB


Dostrzegamy ogromne zainteresowanie wysoką jakością wyświetlanych kolorów wśród użytkowników domowych, co jeszcze kilka lat temu było domeną profesjonalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykończenie monitorów pasowało do domowego zacisza, nie wprowadzając biurowej atmosfery – komentuje Artem Khomenko, Product Manager monitorów Philips w MMD na rynku europejskim.

Design
Najnowsze monitory z serii E-Line mogą spełnić oczekiwania użytkowników ceniących stylowy design. Smukłe wykończenie w błyszczącym odcieniu czerni z metalowym stojakiem oraz system umiejscowienia kabli to elementy wyróżniające monitory wśród innych modeli na rynku. Krawędzie zostały pokryte taflą szkła, a wyjątkowo wąskie obramowanie minimalizuje efekt rozproszenia użytkownika. Monitor wyposażono w przycisk EasySelect, umożliwiający szybki dostęp do ustawień monitora w menu ekranowym.

Technologie
Prezentowane modele zostały wyposażone w technologie, które wzbogacają jakość wyświetlanego obrazu. Technologia SmartContrast gwarantuje najlepsze odwzorowanie ciemnych odcieni wyświetlanych kolorów. Analiza zawartości ekranu pozwala na automatyczne dopasowanie intensywności kolorów oraz podświetlenia. Specjalny tryb ekonomiczny monitorów sprawdza się w warunkach biurowych, optymalizując jasność wyświetlanych treści i pozwalając tym samym na redukcję kosztów zużytej energii.

246E7QDAB


Autorska technologia SmartImage Lite dokładnie analizuje zawartość ekranu. W rezultacie dynamicznie poprawia kontrast, nasycenie kolorów i ostrość obrazu, w oparciu o wybrany przez użytkownika scenariusz.

276E7QDAB


Funkcja Flicker-free koryguje jasność oraz ogranicza migotanie, zapewniając mniejsze zmęczenie oczu i wygodę podczas użytkowania.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.17s.