Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  TIPA – Best Photo Monitor


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

TIPA – Best Photo Monitor
Dodał: Błażej Organisty 20.04.2016
BenQ’s SW2700PT najlepszym monitorem do zastosowań foto „Best Photo Monitor” na TIPA (Technical Image Press Association) Awards 2016. Nagrody stowarzyszenia TIPA uznawane są za najbardziej prestiżowe w branży foto oraz cyfrowego obrazowania.


W oświadczeniu jury TIPA czytamy: „27-calowy BenQ SW2700PT przeznaczony jest dla fotografów, którzy poszukują monitora z technologią IPS oraz 99% pokryciem przestrzeni barwnej Adobe RGB, kalibracją sprzętową oraz większością funkcji dostępnych w dużo droższych produktach”.

"Do innych wartych uwagi parametrów należą również wejścia i wyjścia, takie jak Display Port, DVI, HDMI, porty USB 3.0, czytnik kart SD oraz unikalny kontroler OSD. Monitor BenQ SW2700PT można kalibrować sprzętowo, co jest kluczową funkcją dla profesjonalnych fotografików, retuszerów i projektantów graficznych. Zdejmowany kaptur ochronny podkreśla profesjonalny charakter monitora, czyniąc go przystępnym cenowo, lecz wciąż ekskluzywnym produktem.”

Każdego roku zespół TIPA głosuje na najlepsze produkty dla branży foto i cyfrowego obrazowania, wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jury TIPA ocenia produkty pod względem innowacyjności, zastosowania najnowszych technologii, wzornictwa i ergonomii, łatwości użytkowania oraz stosunku ceny do jakości.

BenQ SW2700PT


Od czasu otrzymania entuzjastycznych recenzji w momencie swojej premiery we wrześniu ubiegłego roku, SW2700PT został wyróżniony również jako „Best Monitor” w konkursie Photography News, otrzymał nagrodę „Gold Award” oraz wyróżnienie „Best on Test” magazynu Digital Camera.

Oferta monitorów BenQ do zastosowań o krytycznym znaczeniu barwy zawiera również modele PG2401PT (24-cale) oraz 4K UHD PV3200PT (32-cale). Monitor dystrybuowany w Polsce jest za pośrednictwem XP Distribution, firma ponadto obsługuje Wielką Brytanię, Francję, Hiszpanię, Niemcy oraz kraje skandynawskie.

Strona producenta: www.benq.pl

Zobacz także:
Konkurs ''Uroki zimy'' rozstrzygnięty!
Panasonic nagrodzony na TIPA
Sony wyróżnione w konkursie TIPA
Trzy nowości od BenQ
FILM VIDEO FOTO – podsumowanie
Nowy monitor BenQ
Kolejny monitor BenQ
Nowy panel od BenQ
Projektor 4K i inne premiery BenQ na targach ISE 2016

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.568s.