Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Jutro spotkanie z Janem Brykczyńskim


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Jutro spotkanie z Janem Brykczyńskim
Dodał: Błażej Organisty 07.06.2016
Organizatorzy Kraków Photo Fringe wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki organizują spotkanie z fotografem Janem Brykczyńskim. Wydarzenie będzie kolejną odsłoną trwającego blisko pięć lat cyklu spotkań z mistrzami fotografii !ART COME OUT!


Spotkanie obędzie się 8 czerwca 2016 o godz. 17:30 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (sala kinowa poziom -1) przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie.

Boiko, fot. J. Brykczyński


Jan Brykczyński, ur. 1979 r., zajmuje się fotografią dokumentalną. Interesują go peryferia naszej cywilizacji, miejsca w których człowiek realizuje potrzebę życia w bliskości z naturą, szczególnie w regionie Europy Wschodniej. Rezultatem kilku lat pracy w Boikowskiej wsi w Karpatach jest wydana (self-publishing) w 2014 roku książka BOIKO. Za projekt z islandzkich farm otrzymał nagrodę The Syngenta Photography Award Professional Commission, dzięki której wydał książkę „The Gardener” (Dewi Lewis 2015) o uprawach miejskich na świecie. Wystawiał między innymi w Deichtorhallen w Niemczech, Noorderligcht Gallery w Holandii, Musée de l'Elysée w Szwajcarii i Leica Gallery w Warszawie. Studiował na wydziale operatorskim PWSFTiT w Łodzi, na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Filmowej FAMU w Pradze a obecnie na ITF w Opawie. Stypendysta Funduszu Wyszehradzkiego, EPEA, Europejskiej Fundacji Kultury i Ministra Kultury. Jest współzałożycielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Fotografów Sputnik Photos, które od blisko dekady realizuje projekty w byłych republikach radzieckich. Od kilku lat prowadzi warsztaty z fotografii dokumentalnej.

Boiko, fot. J. Brykczyński


Po spotkaniu będzie możliwość nabycia albumów Boiko oraz Gardner z autografem artysty.

Mecenasem wydarzenia jest firma Centrum Papieru z Krakowa, która przygotuje prezentację możliwości druku cyfrowego oraz ufunduje wydruki fotografii w formacie 50x70 cm dla trzech wylosowanych spośród publiczności osób.

Boiko, fot. J. Brykczyński


Spotkanie jest częścią Krakow Photo Fringe. Więcej o całym wydarzeniu POD TYM LINKIEM.

Więcej informacji: www.krakowfringe.com

Zobacz także:
Dyplomy 2016
Trwa Fotofestiwal
Weekend z MFK
Niedzielne spotkanie z Sandro Millerem
Konkurs Fotografuj.pl – ostatni dzień
Fotofestiwal nie tylko fotograficzny
Okoliczności w Zamościu
Fotofestiwal dla dzieci
Pokaz w Lunie
Wernisaż na Dzień Dziecka
Spotkanie w Katowicach

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.586s.