Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Pokaz w Lunie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Pokaz w Lunie
Dodał: Błażej Organisty 31.05.2016
Na kolejny w tym roku pokaz slajdów w Lunie organizatorzy zapraszają w czwartek, 2 czerwca o godz. 19.00. Tym razem zobaczyć można będzie zbiór zdjęć: „Chorwacja – czego nie widział Marco Polo?” autorstwa Anny i Krzysztofa Kobusów. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie”.


Podczas pokazu goście zobaczą zdjęcia z podróży od Zagrorja do Dalmacji. Zobaczą miasto zbudowane w cesarskim pałacu, miejsce gdzie urodził się Marco Polo i Wielki Mur wokół miasta Ston. Wcielą się w piratów z Kornatów i poszukamy podwodnych skarbów. Poznają wielowiekowe tradycje: w Sinj weźmiemy udział w turnieju rycerskim (odgrywanym od 300 lat), w Korczuli zobaczą słynny taniec z szablami, zaś na wyspie Rab przeniosą się w czasy średniowiecza. Podróżnicy odwiedzili sierociniec misiów i szpital dla ptaków oraz odkryli atrakcje Plitwickich Jezior. W Dubrowniku znaleźli rajską plażę, w Nin najmniejszą katedrę świata, zaś w Zagorju spotkamy naszych praprzodków i miasto aniołów.

Chorwacja – czego nie widział Marco Polo


Anna i Krzysztof Kobusowie – fotografowie i dziennikarze, uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły i książki, można je też zobaczyć na stronie www.travelphoto.pl. Prowadzą portal o rodzinnych podróżach www.malypodroznik.pl. Autorzy zdjęć do albumów oraz wielu książek podróżniczych m.in. cyklu kreatywnych przewodników i pamiętników dla dzieci „Podróżownik” (wyd. MAC Edukacja).

Chorwacja – czego nie widział Marco Polo


15 października rozpoczęła się 3. edycja spotkań z podróżnikami „Slajdy In Mundo Lunie". W kolejne czwartki o godz. 19.00 w warszawskim kinie Luna będzie można obejrzeć pokazy slajdów z różnych rejonów świata. Podróżnicy opowiedzą o samotnym przejściu przez lasy równikowe Konga, absolutnej pustce Salaru de Uyuni, poszukiwaniu himalajskiego raju, średniowiecznej krainie kamiennych wież, motocyklowej podróży po bezdrożach Rosji i Azji Środkowej, a także o odkrywaniu świata równoległego, rowerowej przygodzie przez życie i wędrówkach z plecakiem przez świat.

Miejsce: Kino Luna
Adres: ul. Marszałkowska 28, Warszawa
Program spotkań: slajdypodroznicze.pl

Zobacz także:
Wernisaż na Dzień Dziecka
Jutro wernisaż (Un)reality?
Jutro wernisaż we Wrocławiu
Wernisaż w "Ciasnej"
Sansara. Nepal - wernisaż
Jutro wernisaż w Lublinie
Luna dla dzieci
Wracają czwartki w Lunie
Wernisaż "Tamy" w Zamościu
Dziś wernisaż w Słupsku
Głębia Spojrzenia – wernisaż
Dziś wernisaż we Wrocławiu
Wernisaż w Krakowie
Slajdy podróżnicze w kinie Luna
Slajdy w Lunie
Slajdy w Lunie wrócą po świętach
Czwartek w Lunie

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.936s.