Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Fotolia na targach RemaDays 2015


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą cyfrową lustrzanką, która umożliwiała swobodny podgląd fotografowanej sceny w każdych warunkach był Olympus E-330?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fotolia na targach RemaDays 2015
Dodał: Przemysław Imieliński 27.01.2015
Bank zdjęć Fotolia zaprasza na swoje stoisko podczas 11. edycji targów RemaDays w Warszawie. W dniach 4–6 lutego w hali nr 3 serwis Fotolia zaprezentuje najnowszą ofertę, podczas imprezy będzie można również obejrzeć niecodzienną wystawę obrazów z kolekcji serwisu oraz stworzonych przez międzynarodowych artystów dla TEN by Fotolia.


Targi RemaDays to jedna z największych imprez branżowych w naszej części Europy. Od ponad dekady wydarzenie przyciąga wystawców specjalizujących się w szeroko rozumianej promocji, marketingu i reklamie. Ponad 570 wystawców będzie prezentować trendy i rozwiązania stworzone z myślą m.in. o poligrafii, outdoorze czy sektorze opakowań.Na targach w charakterze partnera obecni będą również przedstawiciele banku zdjęć Fotolia. Szeroka oferta, miliony kreatywnych możliwości oraz ciekawe narzędzia branżowe sprawiają, że stoisko Fotolia od lat przyciąga tłumy odwiedzających.

– RemaDays to jedna z niewielu imprez branżowych na stałe wpisana do naszego kalendarza wystawienniczego. Oferta serwisu Fotolia, czyli ponad 35 milionów kreatywnych zdjęć, grafik oraz wideo w jakości HD od lat wspiera i inspiruje branżę marketingową i reklamową. Na targach będziemy także pokazywać i promować nasze indywidualne i nowoczesne rozwiązania dedykowane m.in. poligrafii oraz sektorowi web2print – powiedziała Beata Jaroszewska, dyrektor operacyjny Fotolia na Polskę.

Podczas targów RemaDays w warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku firmy (3E2a) zaprezentowana zostanie pełna oferta banku zdjęć, a na wszystkich gości będą czekać specjalne, targowe promocje.Wystawa najciekawszych obrazów Fotolia
Na pierwszym piętrze w restauracji, każdy z odwiedzających, będzie mógł obejrzeć wystawę najciekawszych obrazów pochodzących z kolekcji banku zdjęć oraz projektu TEN by Fotolia. Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która promuje innowacyjność i ekspresję artystyczną na całym świecie. W ostatniej edycji projektu, która trwała przez cały 2014 rok, po raz pierwszy pojawili się artyści cyfrowi i fotografowie, połączeni w artystyczne duety. Wspólnie stworzyli oni niepowtarzalne projekty, pokazujące ich wizję przyszłości. W ramach 3. Sezonu użytkownicy internetu mogli przez 10 miesięcy pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z pięciu wyjątkowych, kreatywnych duetów. Dzięki możliwości pobrania plików źródłowych, wszyscy zainteresowani grafiką i fotografią, mogli poznać indywidualne techniki pracy artystów i dowiedzieć się jak każdy z projektów został stworzony.
 
Zapraszamy na stoisko Fotolia (3E2a) podczas targów RemaDays Warsaw w dniach 4–6 lutego w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Więcej informacji: pl.fotolia.com

Zobacz także:
Znamy zwycięzcę ogólnopolskiego Plebiscytu Miast "Świeć się z Energą"!
Wernisaż wystawy "Moje Pomorze"
Tokina AT-X 11–20 PRO DX F2.8 w sprzedaży od marca!
Wyniki konkursu ''Pejzaż nocą malowany''
II Jurajski Festiwal Fotograficzny w Hotelu Fajkier już jutro!
Wernisaż wystawy "Historia pewnej okolicy" Klaudii Kot
Przyszłość fotografii – Nikon prezentuje najważniejsze trendy branży
"Norwegia – zew Północy" – pokaz slajdów w kinie Luna
Wernisaż wystawy "Brutal" Michała Łuczaka
Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze zdjęcie Fotolia Instant
Wystawa fotografii "TOSCANA – Siena Palona" Piotra Krahla
Konsultacje z Tomaszem Wiechem w ramach projektu "Przetwórnia"
Panasonic LUMIX GF7 – kompaktowy, lekki i elegancki
Wacom Cintiq 27QHD i 27QHD touch – ekrany dotykowe dla zawodowców

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.865s.