Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson na FILM VIDEO FOTO


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Popularnych ogniw litowo-jonowych nie wolno przechowywać rozładowanych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson na FILM VIDEO FOTO
Dodał: Błażej Organisty 07.04.2016
W dniach 7-9 kwietnia odbędzie się dziewiętnasta edycja targów sprzętu fotograficznego, audio i video – Film Video Foto w Łodzi. Firma Epson będzie obecna po raz kolejny, prezentując rozwiązania cenione przez fachowców. Na jej stoisku numer 113 odbywać się będzie się prezentacja urządzeń dedykowanych do druku fotograficznego oraz wielkoformatowego.


Fachowcy z Epson z dumą prezentować będą między innymi premierowy model drukarki ekosolwentowej SureColor SC-S80610 – urządzenie to wyposażono w dodatkowe atramenty UltraChrome GS3 w kolorze czerwonym i pomarańczowym, co w połączeniu z jakością głowic PrecisionCore TFP pozwala uzyskać większą gamę kolorystyczną potrzebną przy m.in. tworzeniu wielkoformatowych portretów. Sprzęt umożliwia druk na różnych materiałach, w tym przezroczystej folii, winylu, płótnie i papierze fotograficznym. Dodatkowe zalety to system AD-ATC, zaawansowana technologia podawania nośników oraz system usuwania mgiełki atramentowej.

FILM VIDEO FOTO 2016


Wśród pozostałych prezentowanych urządzeń znajduje się także suchy minilab SureLab SL-D700, pierwszą 6-kolorowa, kompaktowa drukarka produkcyjna Epson wykorzystująca technologię atramentową. SC-P7000V to z kolei drukarka wielkoformatowa do proofingu, wyposażona w fioletowy tusz, co zapewnia jej 99% pokrycia z gamą Pantone. W ofercie drukarek sublimacyjnych do tekstyliów znajdzie się model SC-F6200, która umożliwia łatwe drukowanie flag czy bannerów. Dodatkowo Epson zaprezentuje też model SC-F2000 klasy DTG (direct-to-gourmet), oferujący opcję drukowania bezpośrednio na koszulkach, a w w ofercie dla fotografów znajdą się drukarki pigmentowe SC-P400, P600 i P800.

Epson SC-P7000V


W tym roku oferta Epsona na Film Video Foto pokazuje, na jak zaawansowanym poziomie znajdują się teraz nasze technologie. Druk jest dla środowiska fotograficznego jednym z najważniejszych środków przekazu, dlatego zapewniamy tej branży nasze najlepsze rozwiązaniatłumaczy przedstawiciel Epsona, Grzegorz Mencfel. – Targi w Łodzi to okazja do poznania najnowszych trendów w branży fotograficznej i zbadania potrzeb dzisiejszych użytkowników, dzięki czemu będziemy mogli wprowadzać kolejne, coraz skuteczniejsze innowacje.

Więcej informacji: www.targi.lodz.pl

Zobacz także:
Nowe obiektywy i flesze na FVF
Medikon na targach Film Video Foto
FILM VIDEO FOTO już w tym tygodniu
FILM VIDEO FOTO coraz zbliżej
Konkurs fotograficzny w ramach FILM VIDEO FOTO
Targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.473s.