Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Zobacz więcej z Nikonem na Volvo Gdynia Sailing Days 2018!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Zobacz więcej z Nikonem na Volvo Gdynia Sailing Days 2018!
Dodał: Przemysław Imieliński 21.06.2018
Volvo Gdynia Sailing Days to nie tylko największe regaty w Polsce, ale również doskonała okazja do przetestowania najlepszego, żeglarskiego ekwipunku. To właśnie dlatego, firma Nikon dla wszystkich odwiedzających wydarzenie przygotowała specjalną strefę ze sprzętem obserwacyjnym i fotograficznym, dzięki któremu widzom nie umknie żaden szczegół zawodów.


Volvo Gdynia Sailing Days to jedno z najważniejszych wydarzeń żeglarskich w Polsce. Tegoroczna, 19. już edycja zawodów rozpocznie się 25 czerwca i potrwa aż trzy tygodnie. W tym czasie Gdynię odwiedzą zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i dzieci, starsi oraz niepełnosprawni żeglarze. W sumie organizatorzy spodziewają się, że przez Marinę Gdynia przewinie. się około dwóch tysięcy żeglarzy oraz kilkadziesiąt tysięcy widzów – zarówno tych wiernych żeglarstwu od lat, jak i przypadkowych, wykorzystujących nadmorski urlop do podziwiania rywalizacji na wodzie. Przez 4 dni, w dniach 12, 13, 14 i 15 lipca czekać na nich będzie stoisko Nikona, na którym dostępny będzie sprzęt obserwacyjny i fotograficzny produkowany przez tę firmę.

Volvo Gdynia Sailing Days 2018 – plakat


Nikon jest obecny na Volvo Gdynia Sailing Days już po raz trzeci. Jak co roku, na miejscu będziemy prezentować zarówno znane już, cenione produkty, jak i nowości m.in. lornetkę astronomiczną WX. Żeglarstwo to piękny sport, a obserwacja regat przez wysokiej jakości sprzęt przynosi zupełnie inne doświadczenie. Warto się o tym przekonać na stoisku Nikona – mówi Katarzyna Romaniuk, Senior Projekt Manager w firmie Nikon.

Ze sprzętu będzie można nie tylko skorzystać na stoisku firmy, ale również wypożyczyć i przetestować w praktyce jego zalety podglądając przebieg regat. Konsultanci Nikona odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać lornetkę do potrzeb. Chętni, będą mogli na miejscu zakupić wybrane modele.

Regaty Gdynia Sailing Days organizowane są od 2000 roku. Eksperci porównują je do słynnego Kieler Woche wskazując jednak, że gdyńskie mają nad nimi co najmniej jedną przewagę – kibice chcący obserwować wyścigi w Kilonii muszą wypłynąć statkami na środek Zatoki Kilońskiej, natomiast w Gdyni żeglarze są znacznie bliżej. Ich zmagania widać z plaży, z falochronu Mariny Gdynia, z Bulwaru Nadmorskiego oraz z Kamiennej Góry. Najlepiej jednak – przez lornetkę!

Więcej informacji: www.gdyniasailingdays.org

Zobacz także:
Sigma 70 mm F2,8 DG – pierwszy obiektyw macro z linii Art już w sprzedaży
Balonowe mistrzostwa polski
Startuje Sony World Photography Awards 2019
Wernisaż wystawy "Glastonbury" Jana Lecha
Sony RX100 VI – miniaturowy aparat z dużym i jasnym zoomem
Canon odświeża dwa popularne obiektywy 70–200 mm z serii L
Konkurs ''Wszystkie kolory wiosny'' rozstrzygnięty!
Otwarcie wystawy Tomasza Tomaszewskiego "Wszystko może być wszystkim"
REKON 2018: Budziszyński kocioł – rekonstrukcja tragicznej bitwy z 1945 roku
Promocja na obiektyw Irix 11 mm f/4.0
Odświeżona linia drukarek Canon z serii Pixma G
Panasonic LUMIX FT7 – solidny i wytrzymały aparat dla miłośników pleneru
Aktualizacje oprogramowania aparatów Olympusa z serii OM-D E-M10

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.001s.