Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Balonowe mistrzostwa polski


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Balonowe mistrzostwa polski
Dodał: Przemysław Imieliński 21.06.2018
19 lipca rozpoczyna się fotograficzne święto na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej za sprawą innego święta, czyli Balonowych Mistrzostw Polski. Impreza odbędzie się w dniach 19–21 Lipca 2018 roku. Jest to wydarzenie, która po raz pierwszy zagości w kalendarzu imprez fotograficznych Jurassic Photo Team. Z kolei Balonowe Mistrzostwa Polski to zawody, które po 28 latach znów odbędą się na niebie nad jurajskimi skałami Gminy Janów oraz Gminy Olsztyn i przepięknego pleneru Zamku Olsztyn.


Podczas Warsztatów spotkacie się z najlepszymi fotografami i jednocześnie ambasadorami marek, a będą nimi: Marcin Dobas ambasador Olympus, Grzesiek Szafruga ambasador Fomei, Karol Nienartowicz Mountain Photographer, Tomasz Markowski ambasador Sony, Jacek Bonecki ambasador Fuji, Przemysław Jakubczyk z firmy Olympus oraz Jakub Krawczyk z Jurassic Photo Team.
Do dyspozycji uczestników będzie udostępniony zostanie najwyższej klasy sprzęt następujących firm: Sony, Olympus, FujiFilm, Elinchrom, Milso, Sigma, Profoto, Fomei, Peak Design, Patona, Eizo, NEC, Quadralite, OCTAGON, Manfrotto, Canon, NiSi i Gariz. Na imprezie pojawią się również przedstawiciele dystrybutorów i marek zajmujących się propagowaniem aktywnego wypoczynku: Medikon, Sklep bez nazwy, Motywacja.com – Offroad, AniMMAls.pl.

Warsztaty fotograficzne towarzyszące Balonowym Mistrzostwom Polski – plakat


W programie przewidujemy m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki. W programie znajdą się na zajęciach teoretyczne i praktyczne, a ich tematem przewodnim będzie fotografia sportowa, reportażowa, krajobrazowa i portretowa – mamy już zapewnionych modeli z grupy Brazilian JuJitsu – aniMMAls.pl oraz pojazdy off roadowe z www.motywacja.com. Organizator zawodów balonowych przewiduje, że weźmie w nich udział ok. 40 załóg z kilku krajów. Przygotowujemy także stanowiska z modelkami – oczywiście w konwencji sportowej – tak aby w godzinach, kiedy nasi główni modele nie będą latać zapewnić atrakcje uczestnikom.

Impreza odbędzie się w dwóch miejscach: w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc "Hotel Przyjazny Fotografii" oraz na miejscu rozgrywania zawodów balonowych, czyli w gminach Olsztyn oraz Janów i jej okolicach. Liczba miejsc została ograniczona do 50.

Program warsztatów: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl
Zapisy i więcej informacji: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Zobacz także:
Balonowe mistrzostwa polski
Startuje Sony World Photography Awards 2019
Wernisaż wystawy "Glastonbury" Jana Lecha
Sony RX100 VI – miniaturowy aparat z dużym i jasnym zoomem
Canon odświeża dwa popularne obiektywy 70–200 mm z serii L
Konkurs ''Wszystkie kolory wiosny'' rozstrzygnięty!
Otwarcie wystawy Tomasza Tomaszewskiego "Wszystko może być wszystkim"
REKON 2018: Budziszyński kocioł – rekonstrukcja tragicznej bitwy z 1945 roku
Promocja na obiektyw Irix 11 mm f/4.0
Odświeżona linia drukarek Canon z serii Pixma G
Panasonic LUMIX FT7 – solidny i wytrzymały aparat dla miłośników pleneru
Aktualizacje oprogramowania aparatów Olympusa z serii OM-D E-M10
XXVI Międzynarodowe Biennale fotografii "Zabytki"

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.293s.