Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Balonowe mistrzostwa polski


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Balonowe mistrzostwa polski
Dodał: Przemysław Imieliński 21.06.2018
19 lipca rozpoczyna się fotograficzne święto na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej za sprawą innego święta, czyli Balonowych Mistrzostw Polski. Impreza odbędzie się w dniach 19–21 Lipca 2018 roku. Jest to wydarzenie, która po raz pierwszy zagości w kalendarzu imprez fotograficznych Jurassic Photo Team. Z kolei Balonowe Mistrzostwa Polski to zawody, które po 28 latach znów odbędą się na niebie nad jurajskimi skałami Gminy Janów oraz Gminy Olsztyn i przepięknego pleneru Zamku Olsztyn.


Podczas Warsztatów spotkacie się z najlepszymi fotografami i jednocześnie ambasadorami marek, a będą nimi: Marcin Dobas ambasador Olympus, Grzesiek Szafruga ambasador Fomei, Karol Nienartowicz Mountain Photographer, Tomasz Markowski ambasador Sony, Jacek Bonecki ambasador Fuji, Przemysław Jakubczyk z firmy Olympus oraz Jakub Krawczyk z Jurassic Photo Team.
Do dyspozycji uczestników będzie udostępniony zostanie najwyższej klasy sprzęt następujących firm: Sony, Olympus, FujiFilm, Elinchrom, Milso, Sigma, Profoto, Fomei, Peak Design, Patona, Eizo, NEC, Quadralite, OCTAGON, Manfrotto, Canon, NiSi i Gariz. Na imprezie pojawią się również przedstawiciele dystrybutorów i marek zajmujących się propagowaniem aktywnego wypoczynku: Medikon, Sklep bez nazwy, Motywacja.com – Offroad, AniMMAls.pl.

Warsztaty fotograficzne towarzyszące Balonowym Mistrzostwom Polski – plakat


W programie przewidujemy m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki. W programie znajdą się na zajęciach teoretyczne i praktyczne, a ich tematem przewodnim będzie fotografia sportowa, reportażowa, krajobrazowa i portretowa – mamy już zapewnionych modeli z grupy Brazilian JuJitsu – aniMMAls.pl oraz pojazdy off roadowe z www.motywacja.com. Organizator zawodów balonowych przewiduje, że weźmie w nich udział ok. 40 załóg z kilku krajów. Przygotowujemy także stanowiska z modelkami – oczywiście w konwencji sportowej – tak aby w godzinach, kiedy nasi główni modele nie będą latać zapewnić atrakcje uczestnikom.

Impreza odbędzie się w dwóch miejscach: w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc "Hotel Przyjazny Fotografii" oraz na miejscu rozgrywania zawodów balonowych, czyli w gminach Olsztyn oraz Janów i jej okolicach. Liczba miejsc została ograniczona do 50.

Program warsztatów: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl
Zapisy i więcej informacji: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Zobacz także:
Balonowe mistrzostwa polski
Startuje Sony World Photography Awards 2019
Wernisaż wystawy "Glastonbury" Jana Lecha
Sony RX100 VI – miniaturowy aparat z dużym i jasnym zoomem
Canon odświeża dwa popularne obiektywy 70–200 mm z serii L
Konkurs ''Wszystkie kolory wiosny'' rozstrzygnięty!
Otwarcie wystawy Tomasza Tomaszewskiego "Wszystko może być wszystkim"
REKON 2018: Budziszyński kocioł – rekonstrukcja tragicznej bitwy z 1945 roku
Promocja na obiektyw Irix 11 mm f/4.0
Odświeżona linia drukarek Canon z serii Pixma G
Panasonic LUMIX FT7 – solidny i wytrzymały aparat dla miłośników pleneru
Aktualizacje oprogramowania aparatów Olympusa z serii OM-D E-M10
XXVI Międzynarodowe Biennale fotografii "Zabytki"

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.738s.