Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Zniżki dla małych firm na pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 potrafi sterować bezprzewodowo aż dziewięcioma lampami błyskowymi jednocześnie?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Zniżki dla małych firm na pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017
Dodał: Przemysław Imieliński 07.12.2017
Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition oferuje małym firmom trzy pełne licencje za cenę niższą niż koszt dwóch licencji. W zestawie znajduje się program do edycji zdjęć o nazwie PHOTO-PAINT.


Firma Corel wprowadziła na rynek pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition. Wydanie Small Business Edition, oferowane w specjalnym pakiecie dla małych firm, to najbardziej zaawansowane narzędzie w branży projektowania grafiki, opracowane specjalnie na potrzeby systemu Windows. Obejmujący trzy licencje pakiet stanowi atrakcyjną ofertę dla małych firm niezależnie od tego, czy szukają zaawansowanego rozwiązania do opracowania materiałów marketingowych we własnym zakresie, czy zajmują się profesjonalnym projektowaniem grafiki, w tym tworzeniem materiałów kreatywnych, produkcją znaków, grawerowaniem i drukiem. Pakiet jest oferowany wyłącznie małym firmom zatrudniającym mniej niż 25 osób. Obejmuje on trzy pełne licencje, co oznacza oszczędność w wielkości ponad 50% ceny detalicznej.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – pudełko


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition to odpowiednie narzędzie do przygotowania projektów w dowolnym rozmiarze, w tym logotypów, grafik internetowych czy billboardów. Pakiet obejmuje takie nowości jak: narzędzie do szkicowania LiveSketch, za pomocą którego tworzenie grafik wektorowych odbywa się równie naturalnie, jak rysowanie na kartce papieru, uproszczony tok pracy, a także wsparcie najnowszych technologii, w tym zaawansowanych urządzeń obsługiwanych rysikiem i dotykowo, środowiska Microsoft Surface Dial i monitorów Ultra HD 5K.

"Wyjątkowe, przyciągające wzrok projekty można zobaczyć wszędzie. Dlatego właściciele małych firm muszą znaleźć sposób na tworzenie profesjonalnych grafik, które zrobią wrażenie na ich klientach, a równocześnie nie będą wymagały inwestycji w kosztowne rozwiązania" – mówi Sobia Hameed, menedżer produktu zajmująca się pakietem CorelDRAW Graphics Suite. "Naszą misją jest zapewnienie większej dostępności oprogramowania do projektowania graficznego – dla profesjonalistów, jak i dla początkujących użytkowników."

CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition to kompletny pakiet oferujący zaawansowane narzędzia m. in. do projektowania grafik wektorowych i układów stron, edycji zdjęć i zarządzania czcionkami. Oprogramowanie zawiera:
CorelDRAW 2017: Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
PHOTO-PAINT 2017: Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć
Font Manager 2017: Zaawansowane zarządzanie czcionkami
PowerTRACE 2017: Narzędzie do trasowania, umożliwiające przekształcanie map bitowych na postać wektorową
CONNECT 2017: Dostęp do materiałów cyfrowych w Centrum zasobów oraz na lokalnym komputerze
CAPTURE 2017: Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem
PhotoZoom Pro 4: Dodatek umożliwiający eksportowanie oraz powiększanie cyfrowych zdjęć z programu Corel PHOTO-PAINT

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 zawiera także: 10 000 obrazków clipart oraz obrazów cyfrowych, 2000 zdjęć cyfrowych w wysokiej rozdzielczości, ponad 1000 czcionek, 350 profesjonalnych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy, ponad 500 interakcyjnych ramek i ramek na zdjęcia, ponad 600 wypełnień tonalnych, deseniem wektorowym i mapą bitową, porady ekspertów, wskazówki dotyczące produktów, ponad 5 godzin szkoleniowych nagrań wideo i inne.
 
Osoby chcące uzyskać pełną listę funkcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition oraz pobrać jego bezpłatną, 15-dniową wersję próbną, powinny odwiedzić stronę www.coreldraw.com.

Ceny i dostępność
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition jest teraz dostępny w czeskiej, angielskiej, niemieckiej, polskiej i w rosyjskiej wersji językowej. Sugerowana cena detaliczna wynosi ok. 3868 PLN (podana cena zawiera podatek VAT). Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 – Small Business Edition jest oferowany wyłącznie małym firmom zatrudniającym mniej niż 25 osób. Obejmuje on trzy pełne licencje, co oznacza oszczędność w wielkości ponad 50% ceny detalicznej.

Strona producenta: www.coreldraw.com

Zobacz także:
SnapBridge 2.0 – aplikacja do sterowania aparatami Nikona
Pakistan – od lodowców Karakorum nad morze w Karaczi
Wernisaż wystawy "Metro by Ignacy50"
Afryka Środkowa – Pigmeje, goryle i najlepsza czekolada
Gambia – uśmiechnięta dusza Afryki
Droga. 4000 km pieszo do Santiago de Compostela
Firma Sony uzupełnia ofertę profesjonalnych kart pamięci nową serią CFast
Dni Nikona w Fotojokerze
Karty Lexar XQD będą nadal produkowane!
Powstało nowe Europejskie Stowarzyszenie Ślubne Nikon
Konkurs ''Obraz abstrakcyjny nieco'' rozstrzygnięty!
Canon łączy dowolną liczbę promocji
Dwie twarze Pamiru – rowerem przez Tadżykistan i Afganistan
Polaroid POP – cyfrowy aparat z natychmiastowym wydrukiem zdjęć z ramką
Pokaz slajdów "Milion kroków przez Izrael"

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.789s.