Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Udoskonalony aparat w nowym tablecie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Udoskonalony aparat w nowym tablecie
Dodał: Błażej Organisty 20.05.2015
Zaprezentowany niedawno przez firmę Samsung tablet Galaxy Tab A jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Producent z Korei w nowym urządzeniu udoskonala aparat fotograficzny.


Galaxy Tab A to elegancki, lekki tablet o parametrach, jakich nasi klienci oczekują od urządzeń z serii Galaxypowiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska - Superlekki Galaxy Tab A ma tylko 7,5 mm grubości, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni, jest maksymalnie wygodny do przenoszenia i łatwy w obsłudze. Urządzenie z ekranem o nowych proporcjach zoptymalizowanych pod kątem wrażeń z oglądania obrazu oraz z zaawansowaną technologią aparatu fotograficznego stanowi imponujące połączenie stylu i jakości, oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.

Galaxy Tab A


Udoskonalony aparat fotograficzny
Użytkownicy Galaxy Tab A mogą fotografować za pomocą tylnego aparatu 5 MPix i przedniego aparatu 2 MPix. Autofokus zapewnia wyraźny obraz, a funkcja One Shot Mode ułatwia przełączanie się między trybami One Click Mode i One Click Recording. Funkcja Continuous Shot umożliwia natomiast zarejestrowanie do 20 ujęć w trybie ciągłym po jednokrotnym dotknięciu ekranu.

Galaxy Tab A


Przechowywanie zdjęć
Użytkownicy mają dostęp do pełnego zestawu aplikacji i usług Microsoft wstępnie zainstalowanych na Galaxy Tab A. Aplikacje Microsoft Office, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft OneNote i Microsoft OneDrive umożliwiają otwieranie, edycję i przechowywanie dokumentów i zdjęć, a Skype pozwala utrzymywać kontakt z osobami, na których użytkownikowi najbardziej zależy.

Optymalne parametry obrazu
Uwzględniając wzorce korzystania z tabletu przez użytkowników, w Galaxy Tab A zastosowano nowe proporcje ekranu 4:3. Taki ekran jest zgodny z formatem stron internetowych, e‑booków i e‑czasopism, które mają na nim lepsze proporcje i prezentują się bardziej naturalnie. Na Galaxy Tab A z nowym ekranem preinstalowano szereg propozycji unikalnych treści dostępnych przez Galaxy Gifts, w tym The New York Times, The Economist i Kindle for Samsung.

Udoskonalony tryb dla dzieci
Tryb dla dzieci to aplikacja, którą można pobrać z Galaxy Essentials lub Galaxy Apps. Za jej pomocą rodzice mogą kontrolować sposób korzystania z Galaxy Tab A przez dzieci, regulując dozwolony czas zabawy z urządzeniem oraz dostęp do poszczególnych aplikacji i funkcji. Opiekunowie mogą także monitorować korzystanie z urządzenia dzięki raportom aktywności generowanym przez urządzenie.

Galaxy Tab A


Jednocześnie dzieci mają do dyspozycji zaprojektowany specjalnie dla nich ekran główny oraz mogą korzystać ze specjalnych funkcji, takich jak Kids Music, Kids Drawing, Sticker Chart oraz specjalnych sekcji „Przyjaciele” i „Zabawa”. Funkcja Multi-Kids Profile umożliwia utworzenie osobnych profili nawet dla sześciorga dzieci.

SideSync 3.0
SideSync 3.0 umożliwia łatwe udostępnianie ekranów, okien i danych zapisanych w Galaxy Tab A na monitorze komputera. Wśród dostępnych funkcji jest powiadomienie o połączeniach i wiadomościach tekstowych oraz tryb Document Share, w którym użytkownik może przenosić pliki między tabletem a monitorem.

Galaxy Tab A


Filmy
Quick Connect umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w pamięci Galaxy Tab A na Smart TV Samsung, przesyłanie obrazu na żywo z odbiornika Smart TV na tablet oraz wyświetlanie „planu dnia” wraz z pogodą, zegarem i harmonogramem dziennych zajęć na ekranie telewizora typu Smart TV.

Galaxy Tab A


Samsung Galaxy Tab A pracujący pod kontrolą systemu Android w nowej wersji 5.0 Lollipop jest wyposażony w czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1,5 GB lub 2 GB RAM (w zależności od wersji), 16 GB pamięci wbudowanej oraz gniazdo karty Micro SD umożliwiającej rozszerzenie pamięci o maks. 128 GB.

Strona producenta: www.samsung.pl

Zobacz także:
Voigtlander Nokton już w czerwcu!
Epson do wydruków na tkaninach
Panasonic przedstawia kamery 4K
Pojawił się nowy Panasonic Lumix
Nowy obiektyw Fujifilm
Premiera Fujifilm X-T10
Rybie oko od Olympusa
Oto nowy Olympus, czyli powrót do klasyki
Premierowe systemy projekcyjne Sony 4K
Epson zaprezentuje nowe urządzenia na targach Poligrafia 2015
Nowy obiektyw od Canon
Kingston prezentuje kartę 128GB
W czerwcu nowy obiektyw Tokina
Samsung oferuje nowe karty pamięci PRO+ i EVO+
Aparaty Leica z Lightroom 6
Batis dołącza do rodziny obiektywów Zeiss
Nowe akcesoria do GoPro i smartfonów

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.977s.