Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Epson zaprezentuje nowe urządzenia na targach Poligrafia 2015


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson zaprezentuje nowe urządzenia na targach Poligrafia 2015
Dodał: Błażej Organisty 12.05.2015
W dniach 26-29 maja w Centrum Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Poligrafia 2015. Podczas tego największego w tej części Europy święta branży drukarskiej, reklamowej i fotograficznej zaprezentuje się niemal 300 wystawców.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Na stoisku firmy Epson zapoznać się będzie można z produktami kierowanymi do branży reklamowej, fotograficznej oraz druku poligraficznego ze uwzględnieniem rynku produkcji etykiet i proofingu. Będzie to także okazja do bezpośredniego zapoznania się z działaniem i obsługą wielkowymiarowych drukarek z serii SureColor S i SureColor T. Klienci operujący na rynku retail będą mogli sprawdzić działanie i składać zamówienia na urządzenia do niskonakładowego druku etykiet: ColorWorks C3500 oraz najnowszej C7500. Interesującą ofertą dla drukarni agencji reklamowych jest system proofingu oparty na drukarce Stylus Pro 4900, pozwalający na odwzorowanie skali kolorów Pantone aż w 98%. Duplikator dysków PP-100II, poza drukiem wodoodpornych etykiet radzi sobie z równoczesnym kopiowaniem danych na 100 płyt CD/DVD w jednym cyklu produkcyjnym.

Wybrane modele urządzeń prezentowane na stoisku Epson:
 • SureColor SC-S30610 to przyjazna w obsłudze 4-kolorowa drukarka do zewnętrznych i wewnętrznych zastosowań reklamowych.Zastosowany atrament UltraChrome GS2 posiada odporność na działanie światła UV, która pozwala zachować żywe barwy wydruków umieszczonych na zewnątrz nawet przez trzy lata bez potrzeby ich laminacji. Dodatkowo druk jest bezzapachowy i nie wymaga instalacji systemu wentylacji, co umożliwia stosowanie drukarki w biurze.
   
  Epson SureColor SC-S30610
 • Do zalet Epson SureColor SC-S50610 (4C) zaliczyć trzeba m.in. umożliwienie maksymalnej szybkości przy produkcji wielkoformatowej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyposażona dwie głowice TFP (Thin Film Piezo) i korzystanie z dwóch zestawów atramentów CMYK (lub CMYK + biały). Drukuje na dowolnym materiale od folii winylowej i przezroczystej, płótna, poprzez papier fotograficzny i popularne podłoża transparentne o szerokości do 162,6 cm. Oznacza to możliwość wykorzystania jej do produkcji np. plakatów i szyldów jak i folii do oklejania samochodów. Szybkość wydruku to ponad 51 m2 na godzinę, zaś wbudowana suszarka sprawia, że rezultaty są niemal natychmiast gotowe do montażu.
   
  Epson SureColor SC-S50610 (4C)
 • Epson SureColor SC-T7200D-PS MPF jest idealna do druku wysokiej jakości grafiki displayowej, jak i wizualizacji projektów oraz dokumentów stworzonych w programach CAD i GIS. Zdublowane rolki papieru, funkcja automatycznego ładowania papieru oraz przełączania między nośnikami i duża szybkość drukowania zapewniają efektywność i elastyczność. Wydrukowanie arkusza A1 zajmuje tylko 28 sekund. Zastosowany tusz pigmentowy UltraChrome XD jest odporny na wodę i czynniki mechaniczne, zapewnia głęboką czerń i wyraźne linie.
   
  Epson SureColor SC-T7200D-PS MPF
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.896s.