Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Trwa konkurs Przyroda Ojczysta 2013


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Trwa konkurs Przyroda Ojczysta 2013
Dodał: Alina Plata 04.02.2013
Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone sprzętem marki Nikon. Patronem konkursu jest fotografuj.pl.


Pokaż piękno przyrody! Trwa ogólnopolski konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta 2013. Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone sprzętem marki Nikon.
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. W każdym przejawie przyrody takim jak lot motyla czy woda w górskim potoku, można odnaleźć piękno i artyzm natury, która ją tworzy. Dlatego uczestnikom nie narzucamy żadnych ograniczeń, mając nadzieję, że uda im się uchwycić w kadrze ciekawe, inspirujące przyrodniczo miejsca, życie zwierząt, a także ukryte piękno roślin – tłumaczy Magdalena Nowak z portalu Ekologia.pl.Konkurs Przyroda Ojczysta 2013 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2013, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/, zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013.
Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Co miesiąc są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2014 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytułu Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2013. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę Nikon.
Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.spolecznosc.ekologia.pl. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym.
Ekologia.pl to portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.
Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.
Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal odwiedza ponad 350 tys. użytkowników. Więcej na www.ekologia.pl

Zobacz także:
Canon EOS-1D X - firmware 1.2.1
World Press Photo - wyniki multimediów
Polacy Nagrodzeni w Memorial Maria Luisa 2012
Najlepsze zdjęcia Elliotta Erwitta
Wywiad z fotografem miesiąca Szerokiego Kadru
Philips PicoPix 2055 kieszonkowym projektorem roku
Konkurs fotograficzny "Pod osłoną nocy"
Pentax - oprogramowanie dla aparatów K
Aktualizacja firmware'u dla X-Pro1, X-E1 i XF 35 mm f/1.4 R

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.307s.