Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Trwa konkurs Przyroda Ojczysta 2013


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Trwa konkurs Przyroda Ojczysta 2013
Dodał: Alina Plata 04.02.2013
Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone sprzętem marki Nikon. Patronem konkursu jest fotografuj.pl.


Pokaż piękno przyrody! Trwa ogólnopolski konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta 2013. Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl. Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone sprzętem marki Nikon.
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. W każdym przejawie przyrody takim jak lot motyla czy woda w górskim potoku, można odnaleźć piękno i artyzm natury, która ją tworzy. Dlatego uczestnikom nie narzucamy żadnych ograniczeń, mając nadzieję, że uda im się uchwycić w kadrze ciekawe, inspirujące przyrodniczo miejsca, życie zwierząt, a także ukryte piękno roślin – tłumaczy Magdalena Nowak z portalu Ekologia.pl.Konkurs Przyroda Ojczysta 2013 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2013, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/, zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013.
Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Co miesiąc są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2014 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytułu Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2013. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu – firmę Nikon.
Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.spolecznosc.ekologia.pl. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym.
Ekologia.pl to portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.
Ekologia.pl informuje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.
Portal porusza tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promuje naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu. Miesięczne portal odwiedza ponad 350 tys. użytkowników. Więcej na www.ekologia.pl

Zobacz także:
Canon EOS-1D X - firmware 1.2.1
World Press Photo - wyniki multimediów
Polacy Nagrodzeni w Memorial Maria Luisa 2012
Najlepsze zdjęcia Elliotta Erwitta
Wywiad z fotografem miesiąca Szerokiego Kadru
Philips PicoPix 2055 kieszonkowym projektorem roku
Konkurs fotograficzny "Pod osłoną nocy"
Pentax - oprogramowanie dla aparatów K
Aktualizacja firmware'u dla X-Pro1, X-E1 i XF 35 mm f/1.4 R

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.499s.