Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Konkurs fotograficzny "Pod osłoną nocy"


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą jednoobiektywową lustrzanką małoobrazkową był wyprodukowany w 1948 roku Contax-S?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Konkurs fotograficzny "Pod osłoną nocy"
Dodał: Alina Plata 25.02.2013
Trwa nasz konkurs fotografii nocnej, w którym do wygrania są papiery fotograficzne TECCO i wydruki pigmentowe na satynowym papierze TECCO. Zapraszamy do udziału!


Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej, niż ten widziany w dzień. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości.
Z początkiem miesiąca rozpoczynamy nowy konkurs. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyzwanie – zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie nam jej efekty!
Aby wziąć udział w konkursie „Pod osłoną nocy” za pomocą prostego formularza trzeba nadesłać swoich 5 efektownych zdjęć przedstawiających nocną scenerię, np. ulice oświetlone sztucznym światłem lamp.W konkursie zwyciężą 3 osoby, które otrzymają zestawy nagród ufundowanych przez Centrum Papieru:

1 miejsce - wydruk pigmentowy 70x100 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 - do tego paczka 25 sztuk tego papieru w formacie A4
 
2 miejsce - wydruk pigmentowy 40x60 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 - do tego paczka 25 arkuszytego papieru w formacie A4
 
3 miejsce - wydruk pigmentowy 40x60 na satynowym papierze TECCO PEARL GLOSS SUPER PPG50 - do tego paczka 100 arkuszy tego papieru w formacie 10x15

Wydruki wykonane na ploterze pigmentowym najwyższej klasy - Epson Stylus Pro 9900. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs trwa do 28 lutego 2013 roku.

Centrum Papieru jest oficjalnym dystrybutorem marki TECCO - niemieckiego producenta papierów do druku fotografii. Papiery fotograficzne Tecco, przeznaczone są dla amatorów fotografii, miłośników obrazu i zawodowców i dostępne są zarówno w pudelkach, jak i w roli.

Zobacz także:
Pentax - oprogramowanie dla aparatów K
Aktualizacja firmware'u dla X-Pro1, X-E1 i XF 35 mm f/1.4 R
Wyniki konkursu ''Wszystkie dzieci świata!''
Fujifilm FinePix z 30x zoomem
Finepix F850EXR
Fotograficzne podsumowanie roku 2012 na Śląsku
Papiery Tecco zdobywają polski rynek
Obiektyw pinhole i lampa błyskowa Pentax
Aktualizacja dla Nikona D4
Canon rozwija funkcjonalność EOS-1D

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.118s.