Poradnik kupującego Głębia ostrości w praktyce i w teorii
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  "Przyroda ojczysta 2009" – konkurs fotograficzny


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz


Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy
Chronoskron

Foto moon pl

"Przyroda ojczysta 2009" – konkurs fotograficzny
Dodał: Sebastian Kuniszewski 05.11.2009
"Przyroda ojczysta 2009" to już druga edycja konkursu fotograficznego, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody. Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach wiekowych do 30 listopada 2009.


"Przyroda ojczysta 2009" to druga edycja konkursu fotograficznego, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody. Zgodnie z przysłowiem "cudze chwalicie, swego nie znacie" wielu nie docenia jak wielki skarb posiadamy. Redakcja portalu ekologia.pl odwołuje się do wrażliwości internautów i zachęca do prezentacji fotografii przedstawiających rodzimą naturę.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat oraz powyżej 18 lat. Udział w konkursie jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest zgłoszenie własnych fotografii wykonanych na terenie Polski. Przed uczestnikami stoi zadanie prezentacji tajemniczych zakątków naszego kraju lub przedstawienie powszechnie znanych miejsc w nietuzinkowy sposób.
 
Prace można nadsyłać do dnia 30 listopada 2009 roku. Po tym terminie Jury wybierze od 30 do 50 fotografii, które wezmą udział w ścisłym finale - zostaną poddane ocenie internautów. Głosowanie potrwa do 05 stycznia 2010 roku. Nagrodami w konkursie są: dysk zewnętrzny USB 750GB, odtwarzacz MP4 iRiver E100 4GB, przenośne pamięci flash 4GB, albumy i poradniki. W każdej kategorii przyznane zostaną nagrody za trzy pierwsze miejsca.

Strona konkursowa: www.przyrodaojczysta.ekologia.pl
Regulamin konkursu: przyrodaojczysta.ekologia.pl

Zobacz także:
Konkurs: zaprojektuj własną torbę fotograficzną i wygraj sprzęt wart 5000 dolarów!
Wyniki konkursu Sony – Gra o zmierzchu
Konkurs "Więcej ruchu" rozstrzygnięty!
Nagroda Nobla z fizyki za wynalezienie sensora CCD

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Photoshop – przed i po!

Programy graficzne pozwalają wydobyć z fotografii wszystkie jej atuty: podkreślić nastrój, zwiększyć nasycenie kolorów lub zmienić proporcje kadru. Czekamy na wasze prace, które na jednym obrazie pokażą oryginalne zdjęcie i ostateczny efekt po edycji na komputerze, a później na warsztaty opisujące, jak to osiągnęliście. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Photoshop – przed i po!
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.03.2010]
Autor:
Remigiusz Szczybura
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 



 
AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.246s.